Nemůžeš hodnotit Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit. Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl. Hra dostala 8 hodnocení72 %
Autor:Pampeliška Zdroj: Tábor, Rýchory Zapsáno: 31. 12. 2009 v 13.48 Zhléhnuto: 1038 krát (5 denně) Parametry: Na ven, Do terénu, Chodička / strategická, Na postřeh / šikovnost Potřeby: repelent
Družinka představující smečku stopovacích psů musí po čichu projít stezku v lese.
Pravidla
Pomocí repelentu (nebo silné voňavky, ale kdo takové věci vozí na tábor?) vyznačíme v lese trasu - nastříkáme stromy (nepřehánět!) zhruba ve výši ramen těch, kdo budou stopovat. Je nutné značit stromy dost blízko sebe, není to pak stejně nic lehkého.
Do lesa vyrazí dostatečně namotivovaná družinka (4 - 8 členů) a po čichu se bude snažit co nejrychleji projít celou trasu - ta by měla různě zatáčet, když vede jen rovně nebo po nějaké stokrát použité cestě, není to moc o skutečném stopování. Ideální délka trasy je kolem pětiset metrů.
Alternativní pravidla
Nikdo sem zatím nic nenapsal.
Komentáře
Pampeliška: Je to ozkoušené. Měli jsme tu nejobyčejnější voňavku (voňavka to nazývám jenom pro nedostatek slov, nenapadá mě žádné vyjadřující opak) a stromy smrděly ještě druhý den.
Martin: Je to ozkoušené? - Jak dlouho ta vůně v lese, na dobře větraném prostoru, vydrží?