www.hranostaj.cz
Pitva
70%10 hodnocení
Potřeby: sklenice zavařovací (min 5 litrů, raději víc), zbytky od jídla, pudink, škrob, luční kobylky, prostě cokoliv vás napadne
Počet hráčů: od 5
Věk hráčů: Mladší dětiStarší dětiDospívající a dospělí
Délka hry: Do 12 minut
Náročnost přípravy: Středně dlouhá
Prostředí: Do místnostiNa ven
Charakter hry: Zážitková / inscenační
Pěkná nechuťárna
Autor nebo zdroj: Tábor?? jo myslim že tábor.
Pravidla nechám na každém ať si je určí dle potřeby. Nejde ani tolik o čas nebo o body, prostě přimět děcka hmátnout holou rukou do otvoru kam nevidí a neví co mají očekávat. Je to taková směsice napětí, strachu a hnusu :) Ale hlavně zábavy.
Ve sklenici na dně jsou věci které musejí hledat a nebo nějaká tajná zpráva na papírku apod. Může být jedna sklenice nebo více za sebou a každá s jiným obsahem (oběd, kobylky, rozmočený toaleťák...). A proč pitva? Na táboře havarovalo UFO a tak jsme si prostě zapitvali, no. Jo, jo mimozemský žaludky byly plné překvapení :)
Komentáře
RezkaaaRezkaaa: Nám se na táboře hodně osvědčily - tradičně - zbytky od oběda včetně kostí tuším od kuřecích stehen. Letos dominovaly zbytky s příměsí zkažené hrachovky. Děti šmátraly statečně a všechny :)
Mýval: Obvyklá táborová zábava v rámci pevnosti Boyard:-) A asi nejhorší byla voda od nádobí, ve které plaval starý hadr. A klasy obilí byly taky zajímavý, hlavně proto, že se mezi nimi hrozně blbě šmátralo.
Abies AlbaAbies Alba: My tam dali holkám živé myši a měly vylovit mince. Všichni se bavily, je to výborné.
melounmeloun: Jj, hráli jsme - měli jsme zavázané oči, a museli jsme poslepu šahat do okurkovek (sklenic) a hledat malý kamínek nebo kaštany - měli jsme tam takové poklady jako hromada listí i s žížalama, nakvašený ovoce, rohlíky rozmáchaný olejem a spoooustu dalšího :-D Doporučuju...