www.hranostaj.cz
Čokoláda
78%18 hodnocení
Potřeby: tabulka čokolády, příbor, lyžařské rukavice,kulich, šála, hrací kostka
Počet hráčů: od 5 do 20
Věk hráčů: Mladší dětiStarší dětiDospívající a dospělí
Délka hry: Do 34 minut
Náročnost přípravy: Snadná
Prostředí: Nezávislé na prostředí
Charakter hry: Pro zasmání
Hamty hamty hamty, ať mám víc než tamty...
Hráči sedí na obvodu kruhu, v němž jsou položeny rukavice, čepice, šála, popřípadě i jiné kusy oblečení, příbor a tabulka čokolády. Koluje kostka, každý hodí a komu padne 6, ten letí do kruhu,obleče se a příborem se snaží zkonzumavat co nejvíce čokolády. Jíst může do té doby, dokud nepadne další 6... Dobrou chuť :-)
Alternativní pravidla
Prasátko: Taky by šlo, že když padne 6, tak si hodí ještě jednou a kolik mu padne tolik si musí vzít oblečení.:cert::-):ziv:
melounmeloun: Čokoládu ale doporučuju zabalit řádně do papíru a kloudně omotat izolepou ;-)
Skřítek: my se vždy oblíkneme a musíme s rukavicema a s příborem musíme čokoládu ukrojit.A tady,na blogu,je to taky jako Žer,Anče žer
no_coment: My jsme tuhle hru hrali s lentilkami ve sklenicce, ktery jsme museli vytahovat spejlema :)
Nebo jsme hrali neco podobnyho - ve sklenicce gumovi medvidci, zality sumivym vinnym mostem (pekne se rozleptaj) vytahovat spejlema - kdo driv :-) Tak super zabavu na schuzkach!! :-D
helca: taky je docela vtipný čokoládu zabalit do balícího papíru a ovázat provázkem.
LukášLukáš: Místo čokolády lze použit velky lavor (20 l) plný pudinku s ovocem. Po určité době pudink mění konzistenci a tvar a hra se stává o to zábavnější.
Komentáře
OndraOndra: Je to výborná hra na Silvestra, nebo na některé veselé schůzky či výpravy. U nás se hraje pod názvem HAMOUN.
Orion: Fakt super hra, jednou jsme to hrály venku v zimě, a to pak každý chtěl, aby mu padla 6, ale ne kvůli čokoládě, ale oblečení :-D
Martina: vřele doporučuji lyžařské brýle :)
zuzkailleova: Tak tohle je opravdu sladká hra... ;-)
Trollík: Taky jsme to hráli a nektěrým dětem už pak bylo špatně kolik toho snědli,protož nikomu nepadala 6:haha::haha::haha:
cmeldas: My to zase nazíváme BULDOK, a je to jedna z nejoblíbenějšíh her, a my musíme tu čokoládu napichovat a po kostičká ne celou a to vás pak naštve když se k ní konečně dostanete a nemůžete jí napáchnout:grr::grr:
ff: hej coo to se jmenuje Hamoun rychle to přejmenujte!!ale uplne nejvic hra
Darken141Darken141: sme hrali tohle na druzinvke a to bol brutal :D 6 padala kazdemu :D bola rychlostriedacka
Kačule: My to jednou hrály na schůzse se sušenkou a dropky byly všude:haha:ale byla to opravdu zábava
Hannie: Na táboře jsme v zápalu hry při krájení čokolády rozmlátili talíř, tahle hra je super a děcka to děsně baví...nejlepší je Milka s velkymi lískáči, krájí se celkem ztuha takže se s tím člověk pěkně pižle a ostatní rychle kulaji 6 dokud je čokolada eště celá takže hra je dobře rozjetá...
Verčíto: My to taky hráli s pudinkem a největší radost z toho měli roveři, protože měli každou chvíli hlad a tak se mohli konečně pořádně najíst. Ale když jim nepadla šestka tak z toho byli strašně zdrcený.:bomba::hura:
nwm,....:D: Moho se jenom zeptat...když další dá 6...tak ten co je ve prostřed se zase musí svléknout??
Verrra: je to skvěla hra:) všem dokoručuji:) touto hrou zaujmete skoro všechny ,protože, kdo by neměl rád čokoládu?! :hura::hura::hura:
KECAL: Toz to musi byt dost drsny stim pudinkem.... ale zajmalo by me kdo by se stim chtel delat.... my to jeste hrajem s jogurtem a nejlepe ovocnym a jak se oblecete tak si tam (prvni) musi strcit brcko a srkat to je potom sranda kdyz se sekne ovoce v brcku...:D
Markytka: My to hrávali s klasickým polárkovým dortem. Jenže pak ty bolavé krčky :-D
Káča: My to hrajeme na vánoční schůzce s cukrovím.... Po čase to nemá nic společného s cukravim, ale děti to ohramně baví.:ziv:
Lenki: My tomu říkám Zimník;) A taky si ji občas zahrajem... naposledy před 14 dnama...
Kukačka: Úúúúžasná hra! naprosto dokonalá! hrajem pořád, nikdy to snad neomrzí ;oD Mno dobře, přehánim, ale jinak vřele doporučuju! když nevíte co, čokoláda nezklame =)
TittynkaTittynka: Supr hra vřele doporučuju:-D hrajem ji celkem často a furt se všem líbí:-):-):-)
Úspěch určitě i na poprvé zaručen !!!!!%-)
Nika: Cokolada je nejznamejsi hra my ji hraly minulej rok furt....
Koblížek: Nojo, ale jak krájíte brambůrky? Navíc čekuláda má jednu veeelikou výhodu... Lidi jsou pak geniálně zapatlaný :-)
OkounOkoun: Tak to je potom problém, hra Čokoláda bez čokolády...
SwišťSwišť: My místo čokolády po(u)žíváme brambůrky nebo jiné slané pochutiny.