Lovec perel

Počet hráčů525
NeurčitelnáDélka přípravy
Náročnost přípravySnadná
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 25 hodnocení77
%

Autor:
Zdroj: Jednou jsem si tak prděl do vany a...
Zapsáno:
Zhléhnuto: 11353 krát (6 denně)
Parametry: Do místnosti, Na ven, Pohybová, Pro zasmání
Potřeby: 2 x lavór, skleněné kuličky (nebo mince apod.), písek + bahýnko + kamínky, stopky, voda
...na jeden nádech!

Pravidla

Na hru jsou potřeba dva lavóry. Jeden je naplněný čistou vodou (pro potopení hlavy) a druhý je naplněný na dně pískem s kamínky (vrstva asi 10cm), a dolitý vodou (asi do 4/5 svého objemu). Do písku se zahrabe určitý počet skleněných kuliček, které budou představovat perly.
Soutěžící oddíl se shromáždí na startovní čáru, to jest asi 5 m od lavórů. Lavóry jsou postavené těsně vedle sebe. První hráč vybíhá na signál, doběhne k lavórům, nadechne se a potopí hlavu, zároveň začne rukama z druhého lavóru lovit perly. Vylovené perly pokládá mimo lavór. Lovit může jen do doby než se znovu nadechne. Tím končí a je štafetově střídán dalším z družiny. Když doběhne poslední hráč z družiny, stopne se čas a spočítají se perly. Vyhrává družina s největším počtem perel. Čas se měří jen na oko, aby se děcka neflákala a byla trochu akce.
 

Alternativní pravidla

Nikdo sem zatím nic nenapsal.

Komentáře

: Hráli sme to ve víc vymakaným prostředí na ozdravným pobytu v bazéně. Měli jsme plastový míčky ve kterých byly dírky aby se míčky potopily. ty byli za jeden bod. a koule za víc bodů byly koule na petanque. Bazén měl svažité dno, takže těké koule se zkutáleli dolů, plastové plavali na hladině a také byli potopené ale nejvíce na mělčině taklže zdatní plavci se potápěli do hlubin malý plavci byli u břehu a také pomáhali. Bylo to velice zábavné, ale také únavné.
: jako myslíš mouku na spodu lavoru ? nebo mouku bez vody ? :)
: Lepší je to s moukou :)
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!