Zloděj v Táboře

Počet hráčů3180
NeurčitelnáDélka přípravy
Náročnost přípravySnadná
Věk hráčůpředškoláci
mladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 51 hodnocení92
%

Autor:
Zapsáno:
Zhléhnuto: 4412 krát (19 denně)
Parametry: Na ven, Do terénu, Na hřiště, Pohybová, Pro zasmání, Honička, Sportovní, Chodička / strategická, Na inteligenci / paměť, Na postřeh / šikovnost, Táborový den / hra na pozadí
Potřeby: tyč, šátek- To znamená vlajku
Pro zpestření jakékoliv dlouhé chvíle- např. stavění tábora

Pravidla

Na určitém místě, dobře viditelném, se zapíchne do země tyč s vlajkou (kapesník, šátek) Ještě před zahájením hry nenápadně pověříte nějakého dobrého běžce úlohou zloděje. Hlavně mu řeknete, aby až bude vykládat pravidla se tvářil nenápadně, nějak výrazně. Nikdo nesmí vytušit, že tuto roli dostal právě on. Po jisté době svoláte všechny a oznámíte: ,, V našem táboře je zloděj. V nestřežené chvíli má vytrhnout tyč s vlajkou a doběhnout s ní na okraj lesa. Když se mu to povede bez toho, aniž by mu někdo dal na útěku plácnutím babu vyhrál. Okraj lesa je od tábora asi 200 metrů. V prvních chvílích se všichni soustředí na vlajku, ale i ten nej.. přestane být pozorný, a ne tuto chvíli čeká zloděj. Nenápadně se přiblíží, vytrhne hůl ze země a dá se na útěk k lesu. Jestliže si někdo všimne, že vlajka zmizela, začne velká honička na uprchlíka. Během hra se mohou k vlajce přibližovat všichni hráči a předstírat, že jsou zloději pro větší srandu, a znervózňování ostatních, ale vytrhnout vlajku smí jen ten, kdo byl zvolený- byla mě předem daná role.
 

Alternativní pravidla

Nikdo sem zatím nic nenapsal.

Komentáře

Nikdo hry neokomentoval.
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!