BU-KU-HU

Počet hráčů6moc
NeurčitelnáDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 48 hodnocení55
%

Autor:
Zdroj: ve velké knize her
Zapsáno:
Zhléhnuto: 7846 krát (3 denně)
Parametry: Na ven, Na hřiště, Pro zasmání, Honička
Potřeby: žádné
Úsměvná honička více družstev mezi sebou

Pravidla

Rozdělíme se na 3 družinky. Jedna družinka - BU, druhá družinka - KU a třetí družinka - HU. První družinka (bu) dělá celou hru bububu, druhá družinka (ku) dělá kukuku a třetí družinka (hu) dělá celou dobu huhuhu. Družinka BU honí KU, KU honí HU a HU honí BU. Pokud BU chytne KU, KU konvertuje a stává se z něho člen skupinky BU. Protože konvertoval, všechny jeho staré zvyky zmizí a dělá teď to, co BU. Tedy celou dobu bude dělat bububu a bude honit KU. Podobně to platí i pro ostatní družiny.
Hra končí, až zbude jen jedna družinka, nebo pokud se to bude hrát dlouhou dobu.
 

Alternativní pravidla

Nikdo sem zatím nic nenapsal.

Komentáře

: hygazafaztqartfswrdwrsdzastwuýqwsýwsuwstucghasfsafgsdgfdsdfhufzdsusdgfsafsatasffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqcvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahagahasfgaaggh
: Hráli jsme, byl při tom hrozný zmatek, lidi zapomínali říkat bubububu, kukukuku, huhuhuhu, takže to moc velký úspěch nemělo...
: Hra by se dala ukončit ve chvíli, kdy jedna skupina úplně zmizí a v tom případě by vyhrála skupina, která ji honila (tedy pokud by BU vymýtila všechny KU, pak BU vyhrála).
: to je fakt :neo: to je celkem na ranu ale neres
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!