www.hranostaj.cz
Vratké břemeno
76%15 hodnocení
Potřeby: kroužek, provázky, stopky, tenisák
Počet hráčů: od 4
Věk hráčů: Mladší dětiStarší dětiDospívající a dospělí
Délka hry: Do 12 minut
Náročnost přípravy: Snadná
Prostředí: Do místnostiNa venDo terénu
Charakter hry: PohybováNa postřeh / šikovnost
Týmová hra na spolupráci a šikovnost.
Autor nebo zdroj: Tábor, Rýchory
Připravíme následující pomůcku: Na kroužek o průměru o něco menším než je velikost tenisáku uvážeme tolik provázků (po asi 1 m), kolik je lidí ve družince. (viz přiložený soubor)

Skupina pak dostane tenisák, každý člen chytne jeden provázek tak, aby byl natažený a míček se položí doprostřed na kroužek. Takto musí překonat vytyčenou dráhu, aniž by jim míček spadl. Za každý pád se přičítá 10 vteřin. Provázky se drží za konce a míčku se pochopitelně nesmí pomáhat rukou ani jej jinak přidržovat.
Komentáře
travisking: Jé tahle stánka je supr. Sou tady noví hry a napady pro decka ..... moc vam dekuju urcite ty hry nekdy vyuziju na nase stretka. energy drinks and health
Pampeliška: Proč jsou ty debilní anglické spamy kromě návštěvní knihy už i tady??? Vážně by s tím nešlo něco udělat (nemyslím jen, že se ty staré smažou, ale možná by pomohla captcha nebo jiné protispamové opatření)? Správcové, prosím... :-?
Tyna: NO NA SOURODNOST TÝMU SICE DOBRÝ ,ALE PRO VLČATA TO VHODNÝ PODLE MĚ NENÍ U MĚ BY TO BYLO NA 55%
Ale nákres hezký:grr::-?
kájinkakájinka: Supr hra:tralala::hura::hura::slunicko::cool:
ChrastaChrasta: Mi jsme to taky hrály akorát místo kolečka jsme měli víčko od přesnídávky a místo tenisáku vajíčko :-D všechny to moc byvilo
Wendsdy: Super hra, taky to hrajeme na táboře :-). Děti choděj okolo stromů a přes překážky ať to není jednoduchý :-)