www.hranostaj.cz
Dojení
60%7 hodnocení
Potřeby: lekařské gumové rukavice,provázek na zavázání konce rukavice a mléko nebo vodu,a větší hrnek nebo jakoukoli nábodu na tekutiny
Počet hráčů: od 7
Věk hráčů: Mladší dětiStarší dětiDospívající a dospělí
Délka hry: Neurčitelná
Náročnost přípravy: Bez přípravy
Prostředí: Nezávislé na prostředí
Charakter hry: Pro zasmání
Dojili jste někdy krávu nebo podobně? Ještě ne? Tak co si to zkusit právě teď? Hra je velice jednoduchá a hlavně zábavná! Je to pro všechny věkové kategorie
Hra je velice jednoduchá. Vezmeme lékařskou gumovou rukavici, nalejeme do ní méko nebo vodu a zavážeme. Rukavici na provázku přivážeme na nějakou závoru nebo něco takového. Ke každé rukavici postavíme židli na sednutí hráčů.

Podle toho, kolik vás je, zvolte skupiny - nejméně tak 3 po 6 - 7 lidech. U nás na táboře je 5 oddílů a v každém je 15 lidí, takže to hrajeme tak, že každý má třeba 2 minuty na to podojit co nejrychleji rukavici.

Až je vše nachystané a hráči připraveni, uděláme do rukavice s mlékem (vodou) dírky. Stačí dírka do ukazováčku a prostředníčku.

Pokud je vás hodně bude lepší nastavit tak minimálně 1 minutu pro jednoho hráče.
Hra končí samozřejmě tím, kdo jako první podojí rukavici
Komentáře
Myška: Rukavice velmi rády praskají - je lepší špičky prstů přelepit malým čtverečkem izolepy.
Hru jsme hrli na stanovém - vedoucí byly fialové Milka krávy a měli přivázané vemeno plné kakaa (hnědé vody). Skupinky dětí měly za úkol krávu šetrně postavit na všechny 4 nohy a aby u dojení vydržela, tak jim zpívat ;)