www.hranostaj.cz
TRRRRR!!!!
73%10 hodnocení
Potřeby: žádné
Počet hráčů: od 8 do 30
Věk hráčů: Starší dětiDospívající a dospělí
Délka hry: Neurčitelná
Náročnost přípravy: Bez přípravy
Prostředí: Na venDo terénu
Charakter hry: Chodička / strategická
nebuď spatřen
Autor nebo zdroj: tábor - moje oblíbená hra :)
Hráči se rozdělí na dvě družstva. Každé z nich si vymezí základnu - tj. strom ovázaný šátkem, hromada batohů na zemi...
Každý si vezme klacek který alespoň trochu připomíná pistoli (není nutnost, ale navodí to o dost lepší atmosféru) a hra začíná.
Úkolem družstev je dostat se k nepřátelské základně dřív než totéž udělá družstvo druhé. Má to jen jediný háček - nikdo z nepřátelského družstva ho nesmí vidět - takže se musí plížit křovím, schovávat se za stromy a všude možně.
V okamžiku kdy hráč spatří někoho z nepřátelského družstva, namíří na něj svou zbraní a zakřičí TRRR...(a jméno hráče)!!! Třeba TRRR HONZA!!! V okamžiku kdy hráč uslyší svoje jméno, sedne si na zem a hra pro něj končí. Neexistují žádné debaty jako "nemohl jsi mě vidět" - v tu chvíli se ze hry stane jedna velká hádka.

Dá se hrát taky tak, že je místo kde se můžou mrtvoly oživovat, nebo je jeden hráč lékařem takže když se k němu dostane (zase nezpozorován), může mrtvý hráč zase pokračovat.
Komentáře
Tom: sarance nesmíš bejt tak cimprlich. Navíc nepamatuješ ty léta kdy sme si hráli na policajty a zloděje? první co si všichni šli sehnat byl zahnutej klacek místo pistole.....
Doty: ano, jakákoliv rekvizita u většiny her bývá užitečná ...
zkuste si hrát přestřelku bez pistolí ... připomíná mi to fotbal bez míče.
sarance: opravdu myslíte, že atrapa zbraně navodí "lepší atosféru"?!