www.hranostaj.cz
Mexická hranice
74%14 hodnocení
Potřeby: Papírové kartičky
Počet hráčů: od 8 do 30
Věk hráčů: Mladší děti
Délka hry: Do 34 minut
Náročnost přípravy: Snadná
Prostředí: Na venDo terénu
Charakter hry: PohybováBojovka
Děti pašují zboží přes hranici.
Hraje se na zahnuté lesní cestě. Každý hráč dostane na začátku hry 5 kartiček, na kterých je napsáno: RUM, JÍDLO, KŮŇ, ZBRAŇ, VODA. Tyto kartičky pak musí přenést přes hranici - lesní cestu - tak, aby je neviděl hraničář - vedoucí. Hraničáři chodí po hranici když někoho uvidí, jak vkročil na hranici, řeknou jeho jméno a hráč mu musí odevzdat kartičku. Podaří-li se hráči přejít hranici, aniž by ho někdo jmenoval, odevzdává kartičku vedoucímu - hlavnímu pašerákovi, který čeká na druhé straně. Vyhrává ten, komu se podaří propašovat co nejvíce kartiček.

Hrajeme to každý rok a dětem se to moc líbí:-)
Komentáře
HonzaHonza: :bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::plamenomet::plamenomet::plamenomet::plamenomet::plamenomet::plamenomet::plamenomet::plamenomet::plamenomet::plamenomet::plamenomet::plamenomet::kulomet::kulomet::kulomet::kulomet::kulomet::kulomet::kulomet::kulomet::kulomet::kulomet::kulomet:
Maki: :-):break:
supr hra:o)
Vojta: Když pašeráci, tak jaktože nepašujou drogy???????
melounmeloun: Hm, tak tohle musím zařadit do programu na naší Pašerácké výpravě :-D
Karel Got: delam si srandu nejsem karel ale Linie tak ahoj:-Dhra je ale skvela
:jedi::box::rpg::sniper::rpg::sniper::hura::rpg::neo::cosi::rpg::asmd::neo::neo::asmd::plamenomet::asmd::motorovka::plamenomet::plamenomet::motorovka::tralala::10::hura::cosi::pis::jupi::break::iq::vanoce::papa::hudba::tabacek::pivko::pivko::alien::nene::pirat::pozor::megafon::jojo::amen::pc::slunicko::hophop::haha::cool::ziv::cz::wow::mnam::idea::cert::srdce::schizo::grr:;);-)8-)B-):-p:-P:-?:-D%-)%-)%-):-D:-D:-D:-D%-):(:-(:-):-):-):):):):jedi::rpg::rpg::box::sniper::rpg::sniper::asmd::sniper::plamenomet::kladivko::kulomet::asmd::kulomet::tralala::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::motorovka::tralala::kulomet::tralala:
Karel Got: Tato hra se mi velmi líbila.Hrál jsem ji uz za svich mladych let,ale v jine forme.skvela hra
filip: zbaň to je taky vtipny%-)
jostein: máte tam pár překlepu, třeba jako zdraň. Přdpokládám, že to má znamenat zbaň :)