www.hranostaj.cz
Eggball
79%19 hodnocení
Potřeby: Vejce
Počet hráčů: od 4 do 20
Věk hráčů: Starší dětiDospívající a dospělí
Délka hry: Neurčitelná
Náročnost přípravy: Bez přípravy
Prostředí: Na ven
Charakter hry: PohybováPro zasmáníNa postřeh / šikovnostSeznamovací
házení vejcem v kroužku
Autor nebo zdroj: Časopis Skauting, červen-září 2011
Hráči se srazí do kroužku, aby se vzájemně dotýkali sousedů. Po kroužku si podávají vejce. Ve chvíli, kdy projde celým kolečkem, každý hráč ustoupí o krok dozadu a opět si posílají vejce. Poté opět o krok ustoupí...
Po několika minutách samozřejmě nezbude nic jiného než vejce házet, což vede k mnohým komickým situacím.
Hra podporuje spolupráci a týmového ducha.
Alternativní pravidla
Mici: Dneska to možná vyzkoušíme s vlčaty, ale vajíčko radši uvařím - co na tom, až do kritického okamžiku nic nepoznají:-)
Cyrda: my jsme to hráli ve dvojicích a vždy jeden hodil a ustoupil o krok. ten druhý chytil, hodil a ustoupil o krok.. (atd.) rekort jsme měli asi 20m... pak je to zábava :) (s vajcem uprostřed vesnice)
Ciara: místo vejce, lze použít i balonek napuštěný vodou, aby děti nebyli zamazané od vejce
Komentáře
katka: :):):):):-):-):-):-):-(:-(:-(:(:(:(%-)%-)%-):-D:-D:-D:-?:-?:-?:-P:-p:-pB-):grr::grr::schizo::srdce::cert::cert::mnam::mnam::wow::ziv::cool::haha::amen::pivko::pivko::vanoce::break::pis::cosi::hura::10::10::10::10::tralala::tralala::tralala::motorovka::motorovka::motorovka::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::kladivko::kulomet::kulomet::kulomet::plamenomet::neo::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi: j to fakt bomba
maty.lostakowic@seznam.cz: :):-):-(:(%-):-D:-?:-P:-pB-)8-);-);):grr::schizo::srdce::cert::idea::mnam::wow::ziv::cz::cool::haha::iq::vanoce::papa::hudba::tabacek::pivko::pivko::alien::nene::pirat::pozor::megafon::jojo::amen::pc::pc::slunicko::hophop::break::jupi::pis::cosi::hura::10::tralala::tralala::motorovka::bomba::kladivko::kladivko::kulomet::box::rpg::sniper::neo::asmd::plamenomet::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi:
Weva: Skvělá hra pro dobrou partu, pak nezáleží na věku. Doporučuji spíš vodní balónek, obvzlášť za horkých letních dnů. Sranda zaručena :)
ghenoks: :):-(%-):-D:-?:-PB-)8-);-):grr::schizo::srdce::cert::idea::mnam::wow::ziv::cz::cool::haha::iq::vanoce::papa::hudba::tabacek::pivko::pivko::alien::nene::pirat::pozor::megafon::jojo::amen::pc::slunicko::hophop::break::jupi::pis::cosi::hura::10::tralala::motorovka::bomba::kladivko::kulomet::box::rpg::sniper::neo::asmd::plamenomet::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi:
ghenoks: to je sranda. SUPER
klon: Supééééér hra:-D:haha::hophop:
Bára: Snad tím zabavím i 18.ti- 20.ti leté :D
dzein: v dnešní době drahá hra :D
Ashley: Je to fakt dobrá hra! :)
Kíkí: je to supr hra ale fakt je že je to lepší stim balonkem určitě to skuste :hophop::haha: