www.hranostaj.cz
Pokoj pro vzácného hosta
77%13 hodnocení
Potřeby: Stan a to co maj děcka v něm, případně co ještě kde venku najdou
Počet hráčů: od 10 do 60
Věk hráčů: Mladší dětiStarší dětiDospívající a dospělí
Délka hry: Neurčitelná
Náročnost přípravy: Bez přípravy
Prostředí: Do místnosti
Charakter hry: Pro zasmáníNa postřeh / šikovnostMorální / sociální
aspoň si děcka konečně ukliděj ve stanu :)
Autor nebo zdroj: Jednou takhle venku strašně chc...alo a...
Je to taková hra z nouze, když Vám na táboře furt a furt chč..ije.

Dětem dáte následující zadání. Do tábora přijde vzácná návštěva a bude se chctít ubytovat v některém ze stanů. Přípravte svůj stan a upravte jeho interiér tak, aby si návštěva vybrala právě ten Váš. Fantazii se meze nekladou ať to tam načančají a vyzdobí jak nejlíp dovedou.

Čas na přípravu je omezený (15-20 min). Pak přijde návštěva a obejde všechny stany (oblékněte dva vedoucí do nóbl hadrů a ať hrají zhýčkané zbohatlíky). Děcka samozřejmě mohou i něco ke svému "apartmánu" říci a nalákat tak návštěvníky. Vítězný stan nebo 3 nejlepší získají cenu.
Alternativní pravidla
Prasátko: Zkusím to, ale trochu to poměním. Hru bych nazval Realitní kancelář. Každý stan, pokoj nebo místo ubytování dostane nějaké věci (papíry, vodovky, látky,...) a z nich nebo ještě něčeho ten pokoj musí vyzdobit. Když to dokončí, napíší ještě inzerát. Pak budeme hrát nějakou hru. Mezitím jeden vedoucí obejde pokoje a ohodnotí je. Ten nejlépe vyzdobený pokoj si nějací lidé vybrali, koupili a proto dostane nějaké body navíc nebo nějakou odměnu.
Komentáře
Mišpulínka: jsem tak trochu detailistka :D ale Davo je to Walker Texas Rangers:-):slunicko::tralala::hudba:
Davo: Tento rok jsme to skusili a bylo to skvělé děti se fakt bavili,a stany byly konečně uklizené.Největší radost, měl zdravotník,všem dětem udělil 10bodů:10:.Udělli jsme to tak že k nám přijela Madona a Wolker Texas Rengrs.Máme spoustu fotek.Hlavně mít skvělé vedoucí co to zvládnou zorganizovat a ty jsem tento rok měl všem dík.:hura:
Eliška: Hned to jdeme zkusit děkujeme.
vodníkvodník: Supr! Líbí se mi to. Také nám na táboře lilo a lilo :-)