www.hranostaj.cz
STOP
78%18 hodnocení
Potřeby: Papírky s činnostmi.
Počet hráčů: od 4 do 10
Věk hráčů: Mladší dětiStarší dětiDospívající a dospělí
Délka hry: Neurčitelná
Náročnost přípravy: Bez přípravy
Prostředí: Nezávislé na prostředí
Charakter hry: Pro zasmáníDivadelní / dramatická
Ukaž se jak si dobrý herec a jak dokážeš hádat co se před tebou dělo!
Autor nebo zdroj: Televize.
Hra STOP se hraje tak, že se vyberou dva hráči, a ti ostatní se k nim otočí zády a zacpou si uši, aby na ně neviděli a neslyšeli je. Ti dva hráči si vylosují nějakou činnost - např. "učitel učí svého žáka Kung-fu". Poté, co si vylosují, začnou hrát scénku (ovšem hráči jsou otočeni zády po celou dobu a určí si pořadí). V určeném pořadí budou postupně říkat STOP. Takže první řekne STOP. V tom okamžiku se předvádějící hráči zastaví a ten, kdo říkal stop, se může otočit a vymění se za jednoho hráče který právě hrál - ten si půjde zacpat uši. Ten hráč, který se vyměnil, začne hrát. Takže místo Kung-fu spolu třeba začnou tancovat, protože když se řeklo STOP tak to vypadalo jako by spolu třeba tancovali a takhle se v tom pořadí pořád střídají. Pokaždé z toho vznikne jiná scénka a je to sranda.
Komentáře
Monika: Velmi dobra hra, nasmejeme sa...
Lucie: Jéé to je z Partičky ♥
katka: hned ju vyskusam :jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi:
sheiny: Ano, Liško, chápete to správně :-). V pořadu "Partička" to také hrají
Hanka: Liškovi: http://play.iprima.cz/all/286370/all
Když si chvilku počkáš, dočkáš se ryzí ukázky :)
Liška: Chápu to dobře? Že ten hráč který řekl stop a otočil se , zastavil dva herce, ale vůbec neviděl, co hráli. pak si vyměnil s jedním místo a snaží se navázat herecky na toho co tam zůstal, když se začne zase hrát. Je to tak?
(a o tom tématu vědí oba dva začínající herci)
ti dva herci spolu musejí spolupracovat, a hrát jednu scénku dohromady?
lulinkopla: :jupi::alien::pis::vanoce::nene::megafon::tabacek::10::asmd::rpg::pozor::amen::10::hura::mnam::cert::kulomet::pivko::tralala::10::cool::bomba::break::box::kulomet::rpg::10::10::motorovka::cosi::break:
lulinkopla: :jupi::alien::pis::vanoce::nene::megafon::tabacek::10::asmd::rpg::pozor::amen::10::hura::mnam::cert::kulomet::pivko::tralala::10::cool::bomba::break::box::kulomet::rpg::10::10::motorovka::cosi::break:
huhu: :tralala:
tedypedy: :plamenomet::motorovka::pirat::rpg::sniper::neo::box::jedi::kulomet::kulomet::kulomet::kulomet::kulomet::pivko::pivko::pivko::cool::cool::bomba::bomba::kladivko::kladivko::vanoce::jedi::rpg::rpg::sniper::sniper::kulomet::kulomet::motorovka::motorovka::asmd::asmd::neo::neo::neo::asmd::asmd::neo::neo:
Někdo a Nikdo: pro mamuta: Myslím že to je jedno,záleží na pořadateli. Jinak supr čupr hra :hura::hura::hura:
janule: Jo super hra :)
vendy: hihi uš to chápu:jedi: :jedi::srdce::grr::schizo: :grr:
mamut: Chci se zeptat, jestli se z dvojice předvádějících hráčů mění vždy jen ten druhý a ten první zůstává hrát po celou dobu .. ?! Jako to bylo v Partičce ??
kiwi: superrrrrrrrrrrrr zahrajem:10::amen:
KačabaKačaba: Pro ty co nechápou ;) --> http://www.youtube.com/watch?v=pRTsAjZ1TsE
Tatarka: Kdo se podíváte na Partičku na youtube.com určitě mezi tím hru Stop najdete ;)) ... Možná to taky líp pochopíte
Mě Neznáš: Moc ten článek nechápu,ale to je jedno :(
Panda: Hru jsme hráli na družinovce a byla to strašná sranda.Sice jsme nelosovaly a jenom si vymýšleli tak to bylo super.Byla jsem lev a kámoška krotitel :D .Pak mě vedoucí pasovala na rytíře... :D Byla to strašná sranda a všem hru doporučuji.