www.hranostaj.cz
Na řečníky
76%16 hodnocení
Potřeby: témata
Počet hráčů: od 3 do 20
Věk hráčů: Mladší dětiStarší dětiDospívající a dospělí
Délka hry: Do 34 minut
Náročnost přípravy: Snadná
Prostředí: Do místnostiK ohni či posezení
Charakter hry: Pro zasmáníSlovníDivadelní / dramatickáTáborový den / hra na pozadí
Vyzkoušej si práci moderátora v rádiu - má to těžký.
Pravidla jsou vlastně dost jednoduchá.

Vymyslíme počet témat o 5 víc než je počet soutěžících. (Můžete mít stejně, ale u nás vždycky někdo neví co jeho téma znamená nebo mu vadí, že si jako poslední nemůže vybrat :) )

Hráči si vylosují své téma a mají čas na přípravu. Úkolem je minutu mluvit na dané téma, neopakovat se a mluvit smysluplné věci.

Př.: téma růže - co je to, kde roste, jaké má barvy, na co se používá, co znamenají její barvy, kolik stojí v květinářství,..


Vyhodnotíme jak to soutěžící zvládl, jestli dodržel časový limit, neopakoval se a podle toho mu udělíme body.


Hra se mi na předloňském táboře moc líbila nejen proto, že jsem vyhrála :D ale i proto, že je to docela sranda poslouchat ty kecy, se kterýma se snažíme doplnit čas :D
Alternativní pravidla
Lilek: ob:):-):-(:(%-):-D:-P:-pB-)8-);-);):grr::schizo::srdce::cert::idea::mnam::wow::ziv::cz::cool::haha::iq::vanoce::papa::hudba::tabacek::pivko::alien::nene::pirat::pozor::megafon::jojo::amen::pc::slunicko::hophop::break::jupi::pis::cosi::hura::10::tralala::motorovka::bomba::kladivko::kulomet::box::rpg::sniper::neo::asmd::plamenomet::jedi:
Komentáře
Ponožka: U nás měli největší úspěch - kouzelníci mezi námi, květen - nejhorší měsíc mého života, nejděsivější bobřík odvahy, proč nesnáším kolo. Také se u nás rozhodně vyplatilo dát jim druhou šanci při výběru.
Světluška: Hrála jsem s dětmi (2. Stupeň ZŠ). Všichni jsme se pobavili, je dobré s dětmi udělat zpětnou vazbu. Příklad témat, které jsem použila: automobil BMW, jak jsem si odřel koleno, proč jsem na útěku, jak se správně nalíčit, táborová latrína, objevení Ameriky, slepí, němí a bezrucí, růže, proč by děti neměly sedět celý den za počítačem, jak si vybrat správnou velikost a barvu bot, jak jsem sestrojil stroj času, noční můra, nejlepší kniha na světě - slovník, hnědý flek na obloze, šišky s mákem (bez másla). Třeba to někomu pomůže :-)
Vrkocka: huzty to si zahrajem ve skole:):idea::cz::ziv::wow::megafon::vanoce::papa::rpg::jedi::box::kladivko::motorovka::kulomet::hophop::slunicko::pc::amen::jojo::nene::alien::hudba::papa:%-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
Brumla :D: :tralala: Dost dobrý !!!
LUNA: Hustý !!!
FEminist: :10::cool::):-):):-):hura::hophop: