www.hranostaj.cz
SVÍČKOVÝ FOTBAL
79%8 hodnocení
Potřeby: svíčky, branky
Počet hráčů: od 10 do 30
Věk hráčů: Mladší dětiStarší dětiDospívající a dospělí
Délka hry: Neurčitelná
Náročnost přípravy: Snadná
Prostředí: Na hřištěDo tmy
Charakter hry: PohybováPro zasmání
Projdete co nejvícekrát soupeřovou brankou. Ale pozor na svíčku!
Každý hráč dostane 1 svíčku, hraje se po družstvech. Úkolem je projít se zapálenou svíčkou soupeřovou brankou. Pokud je hráči sfouknuta svíčka, nesmí ostatní nijak omezovat ni ohrožovat a vrací se zpět ke své domovské svíčce (ta je kousek za vlastní brankou), zde si zapálí svíčku a může jít znovu. Hráči si nesmějí navzájem zapalovat svíčky.
Rozhodčí: V každé brance sedí jeden rozhodčí, který kontroluje zapalování svíček a počítá obdržené góly. Ostatní rozhodčí pobíhají po poli a kontrolují sfoukávání apod.
Komentáře
milka: Hru jsme hráli na školním výletě. A je to fakt maso, hráli jsme po tmě a na mokrý trávě, takže to krásně klouzalo, ale doporučuju starý oblečení, měli jsme všichni zelený kolena :) Na to, že hráli jena dva kluci a zbytek byl holek jsme byli všichni docela pomlácený a nějaký vlasy to taky odnesla. Ale je to skvělá hra.
Rozšlápnuté rajče: My sme tuto hru hráli ještě po tmě =D hrali dospěí i maé děti takže byla sranda =D Ale opravdu se musí dávat pozor na vlasy ... stánout gumičkou a kšiltovku =) Někdy je lepší chodit OPRAVDU pomau než rychle ... někdy se stává že se svíčka sfoukne sama =D xD
Marťa: je to skvělá hra hrajeme to s dětmi , na každé akci moc je to baví, až na to, že musíte neustále dávat pozor na to, aby se nikdo nepopálil. Takže rada : děvčata a chlapci s dlouhými vlasy si je musí stáhnout do culíku a nejlépe ještě pod nějakou pohlavní pokrývku. =o) jinak super doporučuji zahrát