www.hranostaj.cz
Sedím, myslím, líbám
56%17 hodnocení
Počet hráčů: od 10
Věk hráčů: Starší dětiDospívající a dospělí
Délka hry: Do 12 minut
Náročnost přípravy: Bez přípravy
Prostředí: Nezávislé na prostředí
Charakter hry: Pro zasmáníSeznamovací
Ehm,určitě velmi oblíbená hra u starších skautů a skautek:)
Autor nebo zdroj: WikiHerka - herka.deka.cz
Záměr: zábava, odstranění bariér

Vlastní hra: Židlí je o jednu více než hráčů. Ten kdo sedí po pravé straně od volného místa si přesedne a řekne "Sedím", další si přesedne a řekne "Myslím" a třetí si opět přesedne a řekne "Líbám", načež řekne jméno přítomné osoby opačného pohlaví. Ta se zvedne, přesedne si a políbí toho, kdo ji zavolal. Tím se uvolní nové místo, takže hra může směle pokračovat.

Poznámky:

* Zajímavá hra, že? Ale oblíbená.
Alternativní pravidla
Bibinka: U nás se říká:sedím...čekám...miluji tě!!:srdce:
KOŘTIČKA: My říkáme: sedím-myslím-miluju:break:
Komentáře
žouža: :-) :-) :- :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Lucy: Toto jsme hráli na táboře s poměrně malými dětmi 7 až 8 let-ty ještě nemají zábrany. Hráli jsme to s nimi a já, jakožto nezadaná instruktorka jsem sklidila polibků nejvíce :) Rozhodně NEDOPORUČUJI hrát na začátku tábora, jelikož pak všechny ostatní plány můžete hodit do koše. Děti se každou minutu kdy hrajete cokoliv jiného dožedují právě této hry. Na druhou stranu, došlo za celý tábor k desítkám projevů dětské lásky a je pěkné, když víte, že jste je vlastně přivodili vy:D
korticka: Liskine...právě proto musí hrát i vedoucí a tomu aby se vybírali stále ti stejní lidi zabrání tím že vybírají i ty ještě nevybrané :iq:
u nás líbací hry hrajem od začátku tábora...a to máš vidět jak se o ně pak sami dožadujou:))))
Liskin: Zajímavá hra, jen nevím, jestli už to není pro někoho moc osobní:) Už vidím, jak se někdo stydí dávat pusu někomu cizímu:haha: Asi je to dobré hlavně pro kolektiv, kde se už znají.

Ještě mě napadá jedna věc - může se stát, že si budou kluci vybírat stále stejné holky (a naopak) a ty "nevybrané" z toho můžou mít špatnej pocit...
aaaqqqeee: :):-):-(:(%-):-D:-P:-pB-)8-);-);-);):grr::srdce::cert::idea::mnam::wow::ziv::hophop::iq::break::jupi:drsoň
www: :pivko::jedi::plamenomet::kulomet::kladivko::bomba::motorovka::tralala::10::cosi::cz::cool::iq::-P8-):alien::nene::megafon::jojo::amen::pc::slunicko::asmd:
Fredi: Nějak jsem to nepochopila..
Jinak je to zajímavá myšlenka, jen jse mholt trošku natvrdlá.. Ty lidi si sedají kam? A jakýkoli lidi nebo ty vedle?
jsem asi fakt blbá .. :)
Dendy: Já jsem si to upravil na seznamovací hru Sedím-myslím-maluji, kdy poslední, který říká místo miluji maluji určitou osobu na ni zároveň ukáže. Pokud se splete, dotyčný/á jej může pokreslit připravenýma vodovkama. V závěru je pak vidět, kdo má jakou paměť na jména.