www.hranostaj.cz
LEGO
64%12 hodnocení
Potřeby: hrozně moc LEGA
Počet hráčů: od 4
Věk hráčů: Mladší dětiStarší dětiDospívající a dospělí
Délka hry: Delší
Náročnost přípravy: Bez přípravy
Prostředí: Do místnostiNa ven
Charakter hry: Pro zasmáníRukodělková / tvořivá
I velcí si chtějí hrát
Autor nebo zdroj: Fugas
Úplně jednoduchá pravidla. Rozdělíme hráče do skupinek, nejlépe do takových, které spolu často nekomunikují. Jejich cílem bude postavit společně malé město, jednu velkou budovu, skautský tábor, CzechTek, či cokoliv jiného. Nejmladší hráč je určen jako koordinátor akce a zadává úkoly. Buď je necháme vyblbnout, nebo můžeme po skončení hry hodnotit estetičnost a míru splnění zadaného úkolu.

Doporučuji hrát společně s vlčaty. Dále si také LEGO podložte nějakou celtou, jinak se vám postrácí částečky. Také je důležité říct, že hráč může mít v ruce maximálně 5 kostiček, které může doplnit až je vypotřebuje na stavbu. Jinak se nám projeví česká "hrabavost".
Komentáře
anonym: sory ale kde mám sehnat lego pro 40 vlčat?
fascar: Zkoušeli jsme abstraktní slovo "láska" a krom velkého srdce a nápisu love, jsme se dočkali příjemných překvapení: lodičky s otevřenými okny, kam může kdokoli, a která propluje čímkoli. Fajn hra!!!!
faulař: :10::pirat::pozor::megafon::cert::kladivko::bomba::jedi: no prostě nejlepší stavebnice!:jupi::break::break::break::break::break::break::break::break::break:
PikoPiko: Jo...to je super hra pro rovery...uvidíme co na to vlčata...
Perla: Hej to je fakt super zvlášť pro lidi 15+ je to fakt paráda.. Hrozně sme se u toho nablbli .. Sme hráli 3 hoďky