www.hranostaj.cz
Raz dva tři lachtan
56%13 hodnocení
Počet hráčů: od 6
Věk hráčů: Mladší dětiStarší dětiDospívající a dospělí
Délka hry: Do 12 minut
Náročnost přípravy: Bez přípravy
Prostředí: Na venNa hřiště
Charakter hry: PohybováHoničkaS násilnými prvky
Bojová honička se zvedáním hráčů
Hráči si stoupnou na jednu stranu hřiště, naproti nim se postaví hráč představující lachtana. Na povel raz dva tři lachtan se hráči snaží dostat na druhou stranu hřiště a lachtan je chytá. Jako při hře rybičky rybáři jdou...... Koho lachtan chytí, tak ho musí zvednout, aby se žádnou částí těla nedotýkal země. Takto chycený hráč se stavá také lachtanem. Hraje se tak dlouho, dokud nejsou všichni pochytáni.
Komentáře
Grebitch: Jj, taky to znám jako: Raz-Dva-Tři BULDOK. Hodně oblíbená hra, ale pozor na oblečení a na zdraví. Už jsme měli i zlomený ukazováček, samozřejmě omylem...
RadekRadek: Já to taky znám pod názvem buldok
Ray: Mi tomu říkáme - raz dva tři vlk - Vlk zvedá ovce a musí říc: ,,raz dva tři vlk'' tím je z ovce vlk
Elvis: My tomu říkáme "kanadské rybičky" a když někoho zvednem, musíme napočítat do deseti. Teď jsme to hráli na kurzu, jsem pěkně dorvaná, ale bylo to super :)
Magnetka: u nás se téhle hře říká "Buldok" a je velmi oblíbená....nehledíme na roztrhané oblečení...vřele doporučuji :) :jupi:
Kl: tohle si nemuzu nedovolit okomentovat, protoze jednomu kamaradovi rikame ze srandy Lachtanek, protoze umi skvele napodobovat zvuky ktere lachtani vydavaji :haha: takze tuhle hru si urcite brzo zahrajem :cool: