www.hranostaj.cz
Teta Sally
74%23 hodnocení
Počet hráčů: od 2
Věk hráčů: Mladší dětiStarší dětiDospívající a dospělí
Délka hry: Do 34 minut
Náročnost přípravy: Bez přípravy
Prostředí: Do místnostiK ohni či posezení
Charakter hry: Pro zasmání
Jak si vesele zkrátit volnou chvíli :o) aneb potíže a jejich řešení, korespondenční poradna
Každý hráč si vezme malý kousek papíru a napíše tam nějaký problém, nebo trable :o))) klidně i vymyšlené a nesmyslné. A dopis adresuje tetičce Sally, která si ví se vším rady. Poté se všechny stížnosti hodí do klobouku a každý si vezme nový kousek papíru a tam napíše jakoukoliv odpověď, kterou může teta Sally odepsat :o))) všechny odpovědi hodíme do další mísy a může začít losování :o) každý si vylosuje nějaký problém a zároveň i odpověď tety Sally a nahlas to po pořádku přečte :o)) pak vznikají takové srandičky jako například:

Milá teto Sally mám velikánanánský problém.... a to smrdí mi z pusy :o( hodně lidem je to nepříjemné a nemám tak žádné kamarády :o(( moc moc prosím o pomoc!

Neboj teta Sally má na všechno radu!!! POslechni mě... nejdřív si dej do kotlíku pět hrstí sušeného listí a zalij to horkou vodou, při varu přidej 7 myších chlupů a pak zamíchej 3x ve směru a 6x proti směru hodinových ručiček :o)))) A pak se toho napij..... jestli se něco stane, tak to bude ku prospěchu věci a jestli to nepomůže nasaď si na hlavu kýbl a udělej si dirky na oči snad to pomůůže :o)

pozn.: tohle byla opravdu prosba a odpověď, které nepsal jeden člověk!!! Někdy se to zkrátka povede :o)))
Alternativní pravidla
Já: Naše verze: Postupně se píší slova (viz dále), pak se papír přehne a pošle sousedovi, jak psal Skřítek. A slova jsou odpovědi na otázky: Jaký (jaká, jaké)? (např. Puntíkovaný)-poslat sousedovi- Kdo? (např. Hříbek)-poslat sousedovi- S kým? (např. S kaktusem) -poslat sousedovi-Co dělali? (např. čistili komíny) -poslat sousedovi-Kde byli? (např. Na dně oceánu) -poslat sousedovi- Proč to dělali? (např. Protože je nic jiného nebavilo). A takové nesmysly nám opravdu vznikaly... :hura:
já: hele šlo by to hrát i tak jak říkal skřítek.
Skřítek: Ale de to i tak že se vezme papír, vedoucí řekne byl jednou jeden/a a všichni na papír napíší odpověď,třeba král,přehnou to a pošlou sousedovi po pravé straně,vedoucí pak řekne ten/ta měl/a a zase všichni napíší nějakou odpověď a zase přehne a pošle dál:pis:.:megafon:a pak vznikne třeba Byl jednou jeden král a ten měl velký záchod.Každý den chodil denně 40 na záchod.Měl kámoše blbečka,a ten byl pitomec a to je kravina.
anny: Nechci nějak radit ale lepší by podle mě bylo kdyby se ten papír přehnul a každý by napsal odpověĎ na svoji otázku né?
Komentáře
lokertanskulwuqobem: mmmmmmmmmmm:-P:-P:-P
?????: :cz::cz::cz::cz::cz::cz::cz::cz::cz::cz::cz::cz::cz::cz::cz::cz::cz::cz::cz::cz::cz::cz::cz::nene:
ferrz: :bomba::):-):-(:(%-):-D:-?:-P:-pB-)8-);-);):grr::schizo::srdce::cert::idea::mnam::wow::ziv::cz::cool::haha::iq::vanoce::papa::hudba::tabacek::pivko::alien::nene::pirat::pozor::megafon::amen::pc::slunicko::hophop::break::jupi::pis::cosi::hura::tralala::motorovka::bomba::kladivko::kulomet::box::sniper::rpg::neo::asmd::plamenomet::jedi:
džouhy: Znám v jiné verzi ale toto je taky supr nápad :haha::jupi::hura:
DUBÁNEK: DOBRÁ HRA MYSLÍM ,ŽE BY SI TATO HRA ZASLOUŽILA:10::pivko:
kiko: :10::10:nej lepší fakt :bomba::bomba: kluci se vyyřádi ale v upravené verzi :cool::cool::cool::cool::):):)
Miky: je to opravdu super zkusíme
je to :bomba: dávám:10:
jak tam dáte ty smajlíky????????????????????????????????????????????????????????????????????????????: uz
Bejbina: Tak to je dokonalý :)) Zítra mám schůzku obstarávat já, tak to použiju :))
Ječmínek: jj super hra :break::amen::alien::iq:
Ray: Pro Anny - když každej napíše odpověd na to svoje tak to nebude žádná sranda
Bobo: něco pro milovníky epileptických záchvatů tihle smajlíci...
Hru supr, dík
berca: sranda
vevina: Třeštímě z těch smajlíků oči - jo je to fajn, ale dá se to napsat:)
klas85a: :cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi:
Tominos: :cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi:
teruska: dost trapne nic horsiho jste vymyslet nemohli
Klárka: NENÍ TO TROŠKU TRAPŇOUČKÝ?:-?
lol: :kladivo: :bomba::jedi::neo::kladivo: :bomba::jedi::neo::kladivo: :bomba::jedi::neo::kladivo: :bomba::jedi::neo::kladivo: :bomba::jedi::neo::kladivo: :bomba::jedi::neo::kladivo: :bomba::jedi::neo::kladivo: :bomba::jedi::neo::kladivo: :bomba::jedi::neo::kladivo: :bomba::jedi::neo::kladivo: :bomba::jedi::neo::kladivo: :bomba::jedi::neo::kladivo: :bomba::jedi::neo::kladivo: :bomba::jedi::neo::kladivo: :bomba::jedi::neo::kladivo: :bomba::jedi::neo::kladivo: :bomba::jedi::neo::kladivo: :bomba::jedi::neo::kladivo: :bomba::jedi::neo::kladivo: :bomba::jedi::neo::kladivo: :bomba::jedi::neo::kladivo: :bomba::jedi::neo::kladivo: :bomba::jedi::neo::kladivo: :bomba::jedi::neo::kladivo: :bomba::jedi::neo::kladivo: :bomba::jedi::neo::kladivo: :bomba::jedi::neo::kladivo: :bomba::jedi::neo::kladivo: :bomba::jedi::neo::kladivo: :bomba::jedi::neo::kladivo: :bomba::jedi::neo::kladivo: :bomba::jedi::neo::kladivo: :bomba::jedi::neo::kladivo: :bomba::jedi::neo::kladivo: :bomba::jedi::neo::kladivo: :bomba::jedi::neo::kladivo: :bomba::jedi::neo::kladivo: :bomba::jedi::neo::kladivo: :bomba::jedi::neo::kladivo: :bomba::jedi::neo::kladivo: :bomba::jedi::neo::kladivo: :bomba::jedi::neo::kladivo: :bomba::jedi::neo::kladivo: :bomba::jedi::neo::kladivo: :bomba::jedi::neo::kladivo: :bomba::jedi::neo::kladivo: :bomba::jedi::neo::kladivo: :bomba::jedi::neo::kladivo: :bomba::jedi::neo::kladivo: :bomba::jedi::neo::kladivo: :bomba::jedi::neo::kladivo: :bomba::jedi::neo::kladivo: :bomba::jedi::neo::kladivo: :bomba::jedi::neo:
BOOM: :neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo:

lol: :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D motorovka::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:pis::kladivo:
Anonym: :jdi:
:jdi:
:jdi:
BOOM: :jdi:
zorka: :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-(:-(:-(:-(:-(:neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::neo::asmd::asmd::asmd::asmd::asmd::asmd::asmd::asmd::asmd::asmd::asmd::asmd::asmd::asmd::plamenomet::plamenomet::plamenomet::plamenomet::plamenomet::plamenomet::plamenomet::plamenomet::plamenomet::plamenomet::jedi::jedi::jdi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::10::10::10::10::10::10::10::10::10::10::10::10::10::10::10::iq::iq::iq::iq::iq::iq::iq::iq::iq::):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::cz::cz::cz::cz::cz::cz::cz::cz::kladivko::kladivko::kladivko::kladivko::kladivko::kladivko::kulomet::kulomet::kulomet::kulomet::neo::jedi::rpg::rpg::rpg::rpg::rpg::rpg::rpg::rpg::rpg::rpg::rpg::rpg::rpg::rpg::rpg::rpg::vanoce::vanoce::break::break::break::break::break::jupi::jupi::jupi::jupi::hophop::hophop::hophop::hophop::hophop::hophop::hophop::hophop::hophop::hophop::slunicko::slunicko::slunicko::slunicko::slunicko::slunicko::10::pivko::10::sniper::rpg::tralala::10::tralala::tralala::tralala::tralala::srdce::slunicko::hophop::hophop::hophop::hophop::hophop::hophop::hophop::hophop::hophop::hophop::hophop::hophop::hophop::kulomet::kulomet::kulomet::kulomet::kulomet::kulomet::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::break::break::break::break::break::pis::pis::tralala::tralala::tralala::tralala::srdce::srdce::srdce::schizo::schizo::schizo::schizo::schizo::schizo::grr::grr::grr::grr:;););-);-);-););-):cert::cert::cert::cert::cert::cert::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::plamenomet::plamenomet::plamenomet::plamenomet::plamenomet::plamenomet::kladivko::kladivko::bomba::bomba::bomba::motorovka::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba:;););)%-):-?:-?:break::break::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cz::cz::cool::srdce::srdce::srdce::srdce::srdce::srdce::srdce::srdce:
mrsky: je to výbroná hra doporučuju :tralala::cool::hura:
BATERKABATERKA: SUPER HRA TU ZKUSIME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-):-):-):-):cosi::tabacek::tabacek::papa::papa:
Lago (icq-485-838-016): je to super hra!!:pis::10::pivko::megafon::bomba::slunicko:taková pohodová...
loket: o.k. můžu to prubnout,ale udělám to jinak,udělám 2 schránky v jedný budou problemy a druha bude poradna saly,každej hodí problém a radu v průběhu tábora a pak se to na konci všechno přečtě
štěpánka:-*: no...něco podobného hrajem taky, a to tak že...každý kdo hraje dostane jeden papír. 1. každý na svůj na píše KDO...ne jako kdo..ale jako např.: teta, karel, paní učitelka, lucie bílá atd...napíše, přehne, a pošle dál....2. když dostane od souseda papír napíše každý KD..zase ne slovo kdy...ae jako třb.: ve 3 ráno, včera a pod..přeložit a poslat dál,....3. napíše opět na papír od souseda KDE...např. na stromě, v posteli, v africe a pod. přeloží a pošle dál, ...4. napíše CO DĚLAL....takže zase např: počůral se, psal dopis, lezl, spal, atd...5...S KYM RO DĚLAL.... takže zase např: s tebou, s lojzou, s plyšákem, s tym debilem...a pod......po tomhle kole se to celé přečte...a fakt z toho vyjdou uplný nesmysli u kterejch se dooost hodně zasmějete...:-D ...například nám ve škole vyšlo....karel gott...přímo na terezině židli...dneska ve 12 odpoledne...plaval kanál la manche...s helčou vondráčkovou
verča: pro anny:ta hra by prece strácela smysl...dit to musí bejt zvlášt né...,???to se zamíchá a pak si každej vylosuje jednu otázku a odpověd...a pak to přečte...mno.. to to je na tom to ftipné...xD
anča: díky to je ta hra kterou jsem potřebovala zachránili jste mi kůži
iveta: dobry den ja sem ivetka:pc::pc::pc::pc::pc:
Bystroušek: Jo, jak píše Krtek, hru sme hráli na rádcáku a byla super!:-D
megy: Hih..hodně dobré!
Obelix: prosim vas potřeboval bych typ na hru do mistnosti za tyden mam rádčak a mam mit 1 hru na ven a druhou do vnitř.Prosim moc bych to potreboval.Plz plz plz plz
Adinenka: Jůů.... moci zajímavá hra!!!!! :) Asi ji hned vyzkouším :)
sourek: je to gooood,ale smrdi to az na pudu!!!!!!!!!!!!!!!!!:cert:
Paunka: To vypadá jako fajn hra :)
Krtek: Hráli jsme to na rádcákua bylo to úplně BOMBA !! Ale texty jsme nevymýšleli my ..a protože to bylo spíš pro lidi ve věku kolem 15 tak to bylo typu.. Líbí se ti moje prsa? odpověď: Opravdu velká pohroma !
Anička: Tuto hru jsem taky už hrála.Akorát trošku v jiném podní.
Lenka: Hrála jsem to se světluškama a nevymyslely nic moc vtipného :(
lucie: jejda to je fakt fajn hra to vyskoušíme
Jana: Ahoj, dobrá hra, určitě ji na táboře s dětma zkusíme
nemo: ahoj sice jsem si tu hru neprecetla ale nevadi :tralala::tralala:
:tralala:
Hellene: Já jí hrála a je sqělá !!!!
RuBiK: Tak velikou blbost jsem v životě neviděl.:-p :( :rpg::sniper::neo::asmd::plamenomet::jedi::kulomet::kladivko::bomba::motorovka::grr::cool:
Jo...docela dobrý.: :alien::alien::alien::hophop:
Fifi: Tuhle hru milují moje kamarádky. Hrajeme ji při každé příležitosti.