www.hranostaj.cz
BANG!!!
59%9 hodnocení
Potřeby: Provázky, papíry, fixy (fotky), a odvahu :-)
Počet hráčů: od 6 do 20
Věk hráčů: Starší dětiDospívající a dospělí
Délka hry: Do 34 minut
Náročnost přípravy: Snadná
Prostředí: Na venDo terénu
Charakter hry: PohybováBojovkaS násilnými prvky
Aneb PANIKA v městě. Zábavná hra pro starší.
Autor nebo zdroj: Seriál Super Drbna
PROSTŘEDÍ
Podle počtu hráču určíme hranice města nebo prostředí kde hru hrajeme. Čím více hráču tím větší prostor je třeba. Lehčí je hra na malém uzemí.

PŘÍPRAVA
Před začátkem hry musíme každému hráči vyrobit (nebo to mužou hráči sami) kartičku s podobiznou a jménem. V nejlepším případě budeme mít fotografie všech hrátu takže jen doplnímě jméno a přideláme provázek ták aby ho mohl mít hráč na krku.

CÍL HRY
Cílem je mít všechny kartičky se jmény VŠECH hráčů. Získat je ale můžete jen tak když hráče "zastřelíte" ukazováčkem a palcem a řeknete BANG. To ovšem mužete udělat až když hráči seberete kartu. Takže hra bude probíhat asi takto: Hráč A a Hráč B jsou k sobě dost blízko a hrač zaútočí na hráče B a vezme mu jeho kartu. Pak může zakřičet Bang (a "zastřelit ho" ukazováčkem a palcem), aby ostatní hráči věděli, že někdo "zemřel". Hráči, kteří byli poraženi, jdou na předem smluvené místo a čekají až příjdou všichni.
Komentáře
Jarča: Zní to zajímavě, ale kartička na provázku na krku? Opravdu??? Navrhovala bych spíš připevnit zavíracím špendlíkem na záda a nechat strhávat, vždyť to může být jenom lístek se jménem.
HobitHobit: Já bych to spíš přilepil izolepou. Trochu bych se bál, že spolu s kartičkou hráči vytrhnou i špendlík a oblečení pak bude trochu potrhané. U izolepy je toto riziko menší.
Hanka: Užasné
je u toho spousta legrace
Anonym: Super hra!!!