www.hranostaj.cz
Krtek
50%2 hodnocení
Potřeby: lidi a hodně místa
Počet hráčů: od 7 do 100
Věk hráčů: Mladší dětiStarší dětiDospívající a dospělí
Délka hry: Neurčitelná
Náročnost přípravy: Bez přípravy
Prostředí: Nezávislé na prostředí
Charakter hry: PohybováSportovníS násilnými prvkyNa postřeh / šikovnost
Je to zábavná hra, určitě si ji zahrajte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hráči utvoří dvojice, ale jeden hráč zůstane sám. Do kruhu se posadí jeden hráč z každé dvojice, a před něj si sedne jeho parťák, a na kraj tohoto kruhu si sedne i hráč, který je sám. Hráč který je sám vysloví jména nebo přezdívky dvou hráčů, kteří sedí ve vnitřním kruhu. Jmenovaní hráči se snaží dostat od své dvojice, která je drží, aby neutekli za hráčem který je sám. Kdo ze jmenovaných se k němu dostane dřív, sedne si za něj a hráč který zůstal sám, dostává funkci samotného hráče. A nezapomeňte, že hráči v zadním kruhu musí mít před vyslovením jména jejich dvojice(která sedí před nimi)ruce za zády(teprve po vyslovení jména dvojice mohou vystartovat, a držet svoji dvojici čímkoliv jenom jí udržet). :-)
Komentáře
Majda: Zkus se podívat na pravidla hry s názvem Mrkaná. Je to v podstatě stejné, jen se u toho nemluví a hra je lépe popsaná.
pablo: absolutne nerozumiem pravidlam, raz sa spomina vnutorny kruh, potom zase zadny... nikto nespomenul ako sedia ludia, ci chrbtom k sebe alebo za sebou...chcel som to dnes hrat s chalanmi, ale nechapem pravidlam :D