www.hranostaj.cz
Agenti
45%13 hodnocení
Potřeby: Identifikační značky-korálky
Počet hráčů: od 6
Věk hráčů: Starší dětiDospívající a dospělí
Délka hry: Delší
Náročnost přípravy: Bez přípravy
Prostředí: Nezávislé na prostředí
Charakter hry: Táborový den / hra na pozadí
Každý hráč je agentem jiné z tajných služeb a má svoji identifikační značku. Snaží se odhalit ostatní agenty a utajit svou identitu.
Autor nebo zdroj: hlava pana Dana
Každý hráč je agentem jiné z tajných služeb a má svoji identifikační značku, kterou musí mít stále u sebe. Snaží se odhalit ostatní agenty a utajit svou identitu.
Podle počtu hráčů je potřeba 3-5 barev korálků nebo něčeho podobného. Každý si vylosuje jeden, tak, aby nikdo kromě organizátora neznal jeho barvu. Organizátor si barvy všech hráčů zaznamená. Po skončení hry, každý agent napíše, kdo měl jakou barvu, za správně odhaleného agenta má bod, za chybu se mu bod odečítá (píše jen ty, které chce zkusit odhalit). Vítězí ten (to by jste nevěřili) kdo má nejvíc bodů.
Hra probíhá paralelně s jiným programem a může trvat i několik dní. Agenti si ukazují vzájemně své barvy, obchodují mezi sebou s informacemi, kdo jakou barvu má, ale věřte někomu…
Komentáře
babe: mi jsme tuto hru hráli na táboře podobně.byli jsme rozděleni po družinkách a sami jsme si vymisleli znamení ,které budeme mít společné (př: všichni budeme mít modrý ponožky,nebo si sundáme náušnice, dáme na ruku gumičku......) ale nebude příliš nápadné a musí být ohalitelné.jinak jsme se snežili zůstat neodhaleni a odhalit ostatní skupinky. hru jsme současně s jiným progranem hráli asi 1,5 dne