www.hranostaj.cz
Sousoší
74%15 hodnocení
Počet hráčů: od 6
Věk hráčů: Mladší dětiStarší dětiDospívající a dospělí
Délka hry: Neurčitelná
Náročnost přípravy: Bez přípravy
Prostředí: Do místnostiNa venNa hřiště
Charakter hry: Pro zasmáníNa postřeh / šikovnost
Dělejte z lidí sochy podle vašich požadavků.!
Hráče rozdělíme do jednotlivých skupinek po 3 až 6 lidech. Nyní vedoucí hry vydává požadavky, které musí sochaři plnit. (např."pět rukou a pět nohou") Skupina tedy musí vytvořit takové sousoší, aby na zemi bylo pět rukou a pět nohou. Skupina, která nesplní tyto požadavky a nevymyslí stabilní kombinaci do určitého časového limitu vypadává ze hry. Na začátku je nejlepší dávat kombinace, jež jdou lehce zvládnout. Postupem času dáváme těžší a můžeme přidat i jiné části těla - třeba hlavu =) ...ale to už je jen na vás.
Alternativní pravidla
patizon: my to hravame na body ak su 3 tymi tak prvy dostane 3 body druhy dva a treti 1 ten komu sa to nepodari ani po troch minutach nedostane nic po niekolkych kolach sa body spocitaju a mame vitaza
Komentáře
mája: už jsem to několikrát hrála je to super hra...
... hlavně když už je to mnohem těší.......!!! =D
Juni: Máš pravdu s tím nejtěžším úkolem...
L.P.: jj hra je super :-) :-D
MiriMiri: Tuto hru znám pod názvem MONSTRUM. Nejvíc se nám osvědčilo, když jsme měli na lístečcích dopředu nachystaný části těl a z těch si skupinky losovali předem určený počet. Je to akčnější.
Juni: Tuhle hru znám, je docela zábavná. Snad nejtěžší alternativa je když máte např. čtyři lidičky a zadáte jim osm rukou.