www.hranostaj.cz
Kto vydrží najdlhšie?
71%15 hodnocení
Potřeby: stopky
Počet hráčů: od 2 do 100
Věk hráčů: Starší dětiDospívající a dospělí
Délka hry: Do 34 minut
Náročnost přípravy: Bez přípravy
Prostředí: Do místnostiNa cestuK ohni či posezení
Charakter hry: SlovníDivadelní / dramatická
Hra, na ktorej sa dá dobre zasmiať a zistíte, kto má akú výdrž... aneb blábolení na čas
Autor nebo zdroj: družina Tiger z nášho zboru
Je to jednoduchá hra, ktorá nepotrebuje žiadnu prípravu. Určíme poradie skautov, a začneme stopovať. Ich úlohou je rozprávať. Môžte im zadať tému, alebo ich môžte nechať rozprávať len tak. Nemôžu však prestať. :) zvykne sa to zaujímavo otočiť, a to tým spôsobom, že jeden rozpráva a po 5 minútach každého bolí hlava :)
Alternativní pravidla
Jenik: My jsme tohle dycky hrali jako duel - dva mluvi proti sobe na rozdilna temata a kdo prestane na 3s mluvit, ten prohral...
Komentáře
Stepuliii: My jsme tohle hráli v angličtině ... docela drsný :)
Alík: DOBRÁ HRA FAKT SUPER :):)
Pavuk: Na začátku jsem této hře nedával moc šanci, ale musím uznat, že hra je naprosto parádní. Dneska jsme tuto hru otestovali na způsob Jenika a stálo to za to. Bylo nás 8, udělali jsme 4 dvojce, první dvojci se řeklo téma, měli 10 vteřin na promyšlení, řeklo se TEĎ a museli začít. Po určení vítěze (mlčel déle jak 3 vteřiny) jsme se přesunuli na druhou dvojci, atd., až byli 4 vítězové, ti utvořili dvojce atd. Poslední dvojce měla téma "vypalování" a dokázala vykládat něco přes 10 minut - navzájem jsme se vzdali, protože hlasivky se rozhodli, že tuhle hru už dál podporovat nebudou (věřte nebo ne, nemůžu mluvit ještě teď :)).

Nejhorší je, když se zaposloucháte, co říká váš protivník, okamžitě ztratíte niť :)
Určitě doporučuju!
romcule: tuhle hru jsme hrali s deckama na tabore taky ve variante ala stejne tema(napriklad televize, reality show, esmeralda atd) a delali sme turnaj nejlepsi prerikavac tabora... taky jsme to meli limitovany tak na 3 vteriny a nasmali jsme se u toho tak, ze brecel celej tabor. fakt dobra hra:-)