www.hranostaj.cz
Bude ze mě herec???
64%12 hodnocení
Počet hráčů: od 3 do 12
Věk hráčů: Mladší dětiStarší dětiDospívající a dospělí
Délka hry: Neurčitelná
Náročnost přípravy: Bez přípravy
Prostředí: Nezávislé na prostředí
Charakter hry: Divadelní / dramatická
Fiktivní konkurz na pozici snů
Autor nebo zdroj: Jana-učitelka dramatáku
Určí se jeden a ten jde za dveře. Ostatní se zatím domluví na jednom zaměstnání a kdo bude předseda komise. Zavolají hráče, který je za dveřmi, a oznámí mu že se přihlásil do konkurzu o vybrané zaměstnání.

Dávají mu otázky na jeho praxi, studium, důvody, motivaci atd. Potom se hlasuje, jestli bude pracovník či pracovnice přijat(a) . Samozřejmě záleží na hereckém talentu samotného člověka. Potom co se všichni stanou zase sami sebou, zdůvodní odpovědi, otázky a chyby, co každý hráč udělal... atd:.
Komentáře
lili: kifiefzrz cgurlexlner curgfhttp://www.hranostaj.cz/imgs/smiley/sm31.gifhttp://www.hranostaj.cz/imgs/smiley/rpg.gif
Myšák: myslím si, že hra má rozvinout myšlení a slovní zásobu vlčat, skautů a roverů. Pobavit se můžete u odpovědí na záludné otázky, které komise položí. Myslím, že by bylo fajn kdyby u vlčat komisy tvořili vedoucí
Lenka: Abych řekla pravdu, tak nechápu pravidla:tabacek:Co je na tý hře zábavný?
zorča: :10: je to docela super hra:):jojo::-):jojo::cz::srdce::pis:
Werča: já jako tak trošičku nechápu co je na tom za zábavu..... to je jako ve školece-. odtstní hry jsou aspoň trošičku zábavnější ale jinak celkem fajn:-P:-p:plamenomet::neo::rpg::jedi::bomba:%-):iq::tabacek::cert::schizo::grr::grr::bomba::kladivko::kladivko:
ggggggggg: :jedi: :rpg: :sniper::plamenomet::motorovka::tralala::10::pis::jupi::jupi::iq::vanoce::hudba::pivko::pivko::alien::nene::nene::pirat::pozor::pozor::megafon::megafon::jojo::hophop::haha::haha::haha::cool::cool::wow:;-)8-)
Tykev: Super hra:iq::iq::iq::iq::jupi::jupi::jupi::jupi::jupi::break::break::break::break::tralala::tralala::tralala::box::box::box::hophop::hophop::slunicko::slunicko:
Valča: díky Mári (taky sem něco přidej ):) :cool::cool::-D:papa::papa::hura::break::break:
marie.voseckova@gmail.com: dobra hra:tralala::tralala::tralala: