www.hranostaj.cz
Haloweenový příběh
72%19 hodnocení
Potřeby: svíčka, něco na vytvoření atmosféry
Počet hráčů: od 3 do 32
Věk hráčů: Mladší dětiStarší dětiDospívající a dospělí
Délka hry: Neurčitelná
Náročnost přípravy: Snadná
Prostředí: Do místnostiDo tmyK ohni či posezení
Charakter hry: Pro zasmáníSlovní
:-) - slovní hra generující nesmyslné příběhy
Autor nebo zdroj: knížka
Tuto hru je nejlepší hrát, když je šero, nebo tma. Družinka si sedne ke stolu, nebo na zem. Zhasne se a zapálí se svíce. Od prvního svíce putuje k dalšímu po směru hodinových ručiček a každý řekne jedno slovo - čímž se vyprávíí příběh. Můžete měnit hlasy pro zlepšení atmosféry. Např. první řekne hřbitov, druhý řekne který, třetí byl, črvrtý prokletý ...... Až někomu to bude stačit a přijde na něj řada, tak klidně může příběh ukončit. Poté se rozsvítí a všichni začnou psát příběh - co si zapamatovali. Nevěřili byste, jaké kraviny mohou vzniknou.
Alternativní pravidla
MirimeMirime: Dobrá hra na cestu, když se má někam dojít a děti se nudí...(osvědčené)
anicka169: my jsme to ve třídě hráli,akorát místo slov jsme každý řekli asi 3 věty. Nevím proč,ale vždycky nám vyšel horor. :-)
annka: to je dobre mi sme ji hrali a vzniklo nam holcicka bila moc hodna a bydlela na strome protoze zavrazdila babicku a rodice nesmysl
Komentáře
GaBo: My sme podobnú hru hrali vo vlaku a vyšlo nám niečo, čo mám tušim aj napísané v kronike - Šunková roláda menom Jozef
Kelly152132: toto sme hrali v škole. Akurát sme mali pravidlo, že prvý musel povedať slovo na A, druhý na B... nakoniec nám z toho vyšla úplna konina... párkrát sme sa aj zasmiali. je to dobrá hra.
melounmeloun: Hráli jsme to na schůzce - klukům (cca 10let) z toho vyšel - jak jinak - horror... Bylo to o nějaké holčičce, která našla kostru, ta ji chtěla zabít... no prostě klasika ;-) :-D
pola: Je to super hra hráli jsme ji s kamoškama na oslavě narozenin a vyšlo nám že za krásného dne o půlnoci přišel santa claus a vykoledoval si 22 vajíček a dva vánoční talíře.
světluškasvětluška: taky sme hráli. Vzniklo nám třeba : Půlnoc jde nocí aby nikoho nevzbudila protože mě to nebaví
Lantia: Jó opravdu super :D Hráli jsme ji v dramaťáku asi s deseti lidma, s tím, že sme teda neříkali jedno slovo ale celou jednu větu. Neptejte se co vzniklo XD Krásný slunečný den se zvrhl v přistání mimozemšťanů, tajemný únos našeho pana ředitele a na konec kdy hrozila apokalipsa světa přišel Jack O´neill a všecko zachránil...(měli sme tam hodně fanoušků scifi XDD)
Úža, museli sme to pak v každé volné chvilce hrát :D
Valča: vypadá zajííííííííímavě zahrajem si jí :cool:
Lucka: je to užasná hra určitě ji vyskoušejte:10::10::cool:
Keke: Je to šuprová hra....nejjjjjjjj:):-):):-):-):-):-):hophop::hophop::hophop:
Anna: je to úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúžasná hra určitě si jí zahrajte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):-):tralala::tralala::hophop::hophop::haha::wow::wow::srdce::srdce::cosi::cosi::jupi::jupi::break::break::10::10: