www.hranostaj.cz
Pohádkový chaos
74%18 hodnocení
Počet hráčů: od 6
Věk hráčů: Mladší dětiStarší dětiDospívající a dospělí
Délka hry: Neurčitelná
Náročnost přípravy: Středně dlouhá
Prostředí: Do místnostiK ohni či posezení
Charakter hry: Pro zasmáníDivadelní / dramatická
Zábavná inovace klasických scének k táboráku či jinam
Autor nebo zdroj: kurz DANS
Zvolíme si téma (např. pohádky, večerníčky, filmy, klasická literatura, staré pověsti české...). Z tohoto tématu vybereme takový počet (pokud možno co nejvíce nesourodých) postav, kolik máme dětí či svěřenců. Jména těchto postav napíšeme na lístečky (např. pohádky: Zlatovláska, sedmihlavá saň, trpaslík..., literatura: Evžen Oněgin, Paní Dallowayová, Gilgaméš, Hamlet...). Oběti svého dramatického snažení rozdělíme do stejně početných skupin a každý si vylosuje svou roli (výsledkem je, že se ve skupině sejde par exemple profesor Snape, Budulínek, vlk od Karkulky a Zlatý vlas). Skupinky mají za úkol vymyslet vtipný příběh, který by spojil jejich postavy dohromady a předvést ho ostatním.
Odborná porota všechny výkony zhodnotí, udělí Oscary, Zlaté medvědy, Křišťálové glóby...
Skvělé řešení problému "jak udělat vtipné scénky k táboráku s tématem etapovky".
Komentáře
Kecal: super hra decka to celkem pobavilo:10::cool::amen:
TADAM.120: PODLE MĚ JE TO SKVĚLÁ HRA PRO MALÉ DĚCKA A URČITĚ TO BUDE SRANDA
adélka: taková sračka souhlsím Aničkou a opi:-P:-p:grr::grr:
BARČA-ZMRZKA: URČITĚ SI TO ZAHRAJEM NA TÁBOŘE SUPER:-)
Brko: super hra na víkondovce urco zahrajeme
Fany: fakt dobry docela jsem se pobavil :)
marťa: perfektní hra, u nás se sešel Harry Potter, Teal'c, pan Tau, Mánička, dr. Hause, megie simpson, rambo, strýček Pompo a další a další...paradně to vyšlo, děcka se vyblbli a dospělí se pobavili...fakt doporučuju jako mokrou variantu nebo třeba na večerní program:cool:
Ančinka: je to děs jste debilové
misamisa287: .: musim rict ze to na me udelalo dojem... to je snad jedina pouzitelna hra na tyhle strance... :):):):):):):):)
SkřítkaSkřítka: Žůžo,skusím to se světluškami na schůzce,už jsem to jednou hrála a v jedn skupině se sešli:Shrek,ledová královna,Karel IV.,budulínek a červená karkulka:haha:bájo hra:hura::10:
Janča: Jéé, tak zase jedna hustá hra :D
Honzík: Hráli jsme s roverama něco podobnýho. Jenom měli každej roly + hlášku + nějaký předmět, který museli udělat příběh. Co si pamatuji tak tam byla skupinka kde byl: skautský vedoucí s pedofilními sklony s houpacím křeslem a hláškou: Pojd sem... Celkem ftipné
Opi: Veve, něco se mi na této hře nelíbí, že-by moje role?? Víla Oharka, a despotický Krteček?? :-P JO btw odkud že to vůbec znám :-D