www.hranostaj.cz
Kýblovaná
72%12 hodnocení
Potřeby: kbelíky, míč
Počet hráčů: od 6 do 30
Věk hráčů: Mladší dětiStarší dětiDospívající a dospělí
Délka hry: Do 34 minut
Náročnost přípravy: Bez přípravy
Prostředí: Na venNa hřiště
Charakter hry: PohybováSportovní
Tref ten kýbl!!!
Autor nebo zdroj: CČE Vsetín
Hrající osoby se rozdělí do 2 družstev. V každém je jeden člen, který stojí na židli a drží kýbl. Cílem hry je dostat míč do svého kýblu. Hráči si nahrávají a snaží se hodit míč do kýblu a ten, kdo ho drží, ho může i směrovat, aby jim pomohl.
Když míč spadne, získává ho druhá skupina. Hráč s míčem nesmí chodit.
Komentáře
molikoli@seznam.cz: děti se neumí vyrovnat s prohrou.Ale unás v oddílu to tak není:cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi::cosi:
PampeliškaPampeliška: Kopretinko, jsem opravdu zvědavá, kolik se ti podaří zahrát her, kde by proti sobě nesoupeřila dvě družstva (nebo víc). Nic ve zlém, ale naučit se prohrávat je jedna z nejzákladnějších věcí už u mrňat... A soupeření bývá hnacím motorem většiny her (když nepočítám různé zážitkové, důvěrovky atd.)
Kopretinka :D: :P
Kopretinka :D: no popravde nemam rada hry kde se deti museli rozdelit do druzstev, protoze kdyz jedno druzstvo nevihraje tak to shazuje na druhyho a ten se citi ukrivdene takze teto hre se radsi vyhnu PRO TEBE - :( PRO ME - :)