www.hranostaj.cz
Šílený cyklista
73%20 hodnocení
Potřeby: Píšťalka
Počet hráčů: od 2 do 20
Věk hráčů: Mladší dětiStarší děti
Délka hry: Neurčitelná
Náročnost přípravy: Bez přípravy
Prostředí: Do místnosti
Charakter hry: Chodička / strategickáNa inteligenci / paměťNa postřeh / šikovnost
Hledání neznámého předmětu.
Vedoucí schová v místnosti nějaký předmět. Hráčům ale neřekne, co to je. Když přijdou hráči, začne vedoucí pískat. Pokud se někdo k předmětu blíží, píská rychleji, když jsou všichni daleko, píská pomalu. Kdo ho najde? Je dobré v dalším kole předmět změnit, jinak děti hledají a neposlouchají píšťalku.
Při této hře musí děti spolupracovat, jinak předmět nenajdou. Vedoucí píská, když se jeden z hráčů přiblíží, ale nevědí který to je, proto se musí domlouvat, kdo se kam pohne. Strategicky to zvládají děti cca od 9-10 let.
Obměna pro starší hráče: Děti při hledání nesmí mluvit a snaží se ho najít každý za sebe. Kdo si myslí, že našel, jde si nepozorovaně sednout. Když si myslí všichni, že už předmět našli, napíší, co si myslí, že to bylo.
Komentáře
Gasinka: Opravdu nevím, proč se to tak jmenuje. Mám to jako hru od vedoucího, který měl už kdysi dávno nás... On třeba věděl, proč se to tak jmenuje... :-D
Hasička: zkusime to jakym to pujde dětem na táboře
Knoflajs :): jedinej duvod proc se to menuje silenej cyklista :D?!..
kulička: myslím že to zkusim, no uvidíme jak děti budou spolupracovat :-D to bude zajímavé.
baruše: taky hledam hru..mam pocit ze jsme ji našla:-)
jan stipsky: megaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
gkiu: hhhhhooooooovvvvvvnnnnnnaaaaaaa
lgfqv: xiu:-):-(:-(
Domča: Je akorat schanim nejakou good hru na schuzku a myslim, ze jsem ji nasla..... :papa:
tuk: :tralala: :tralala: :tralala: :tralala: :tralala:
tuk tuk: fakt gooood hra :jedi::hura::pivko::cool::cool::neo::asmd::plamenomet:
simča: Neni to špatná hra,už jsme ji v partě hráli:10::10::10::10::10::10::10::10::10::10::10::10::10::10::10::10::10::10::tralala::tralala::tralala::tralala::tralala::tralala::tralala::tralala::tralala::tralala::tralala::tralala::-):-):-):-):-)%-):-D:-?;-);-):srdce::cert::cert::mnam::wow::wow::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::tralala::tralala::tralala::tralala::10::10::10::10::10::10::10::10::10:
helenaj: vypadá to dost dobře, dneska to zkusím, sem zvědavá jak to ty naše osmiletý šikuly dají
kačabakačaba: neni to špatná hra, to ne, ale ten nazev mi malinko nesedi:)ale nevadi, je to taková upravička hry na Bombu či zima- teplo - přihořívá - hoří:)