www.hranostaj.cz
Mrkev
75%17 hodnocení
Potřeby: mrkev, provázek
Počet hráčů: od 2
Věk hráčů: Mladší dětiStarší dětiDospívající a dospělí
Délka hry: Neurčitelná
Náročnost přípravy: Snadná
Prostředí: Nezávislé na prostředíDo místnosti
Charakter hry: Pro zasmáníNa postřeh / šikovnost
Jezte, jezte, hlavně ať Vám nezaskočí!
Autor nebo zdroj: časopis Skaut
Připravíme si tolik mrkví, kolik je hráčů, a zavěsíme je na provazy. Hra je veselejší když jsou zavěšeny níže u země. Úkolem hráčů je bez pomoci rukou co nejrychleji zbaštit celou svoji mrkev.
P.S. Nezapomeňte ty mrkve umýt!
Alternativní pravidla
Terru :o): my jsme tuhle hru hráli na táboře, ale trošku brutálnější.... každý si sehnal klacek, který byl tak o půl metru vyšší než závodník a na konec se přivázal provázek s opečeným buřtem nebo párkem ... nejefektivnější je to, když je navíc namočený do kečupu nebo hořčice ... a pak si každý dal klacek s párkem za sebe a chytl ho za zády tak, aby mu párek vysel před obličejem .... a pak už jenom zbývá popřát dobrou chuť :mnam: :haha: :hura:
Andulii: Hrála jsem to s jablky, bonbony, ale nejbrutálnější je to s banánem :D:D
Hatto: Hráli jsme tuto hru na RS výpravě místo snídaně. V klubovně byli na provázku navěšeny housky, síry, salám, zelenina. Na stole byly hrnky s teplou vodou ve kterých se musel vymáchat čajový pytlík, který byl taktéž zavěšen na dlouhém provázku.
Šíša: Hra se dá také hrát, s jablky. Je to ohodně chutnější. A také složitější. Nejlepší je hrát tuto hru se smíšeným párem.
Tábornice: Ze smíšenými páry jsme hráli ještě to, že holky si lehli na zem na záda a do pusy si dali tyčinku (nějakou delší, třeba hospocké) a kluci dělali kliky a ukusovali je a holky samozřejmě taky mohli jíst.
Komentáře
blb01: %-)
maniak8: Na táboře to bylo ve dvojicích jablko. Byla sranda:-):10:
beruška: dobrá hrapoprvé jsme to hráli na táboře,a pak jsem to naučila děcka od nás s ulice a hráli jsme to skoro furt..
Pančoch: Drsny my sme to hrali s takovejma hnusnejma pernikama a věřte do tet se my perniky hnusi a to kvuli tehle hre.( byly z Lidlu xD )
No jo lidl scout shop
jitka: Tadle hra je prostě super.Mi jsme ji hráli s jablky,mrkvemi a sušenkami.:hura:
Kartáček: To je luxusní hra=) Sice kousíčky mrkve vás dusí, ale jinak vážně sranda..Hráli jsem to u táboráku jako závody skautk vs. skauti a vlčata vs. světlušky a umírali jsem smíchy..Tedy přihlížející umírali, my se dusili. Doporučuji:hura: