www.hranostaj.cz
Černá nebo bílá
69%14 hodnocení
Potřeby: tužka a papír pro každého
Počet hráčů: od 3 do 30
Věk hráčů: Mladší dětiStarší dětiDospívající a dospělí
Délka hry: Do 34 minut
Náročnost přípravy: Bez přípravy
Prostředí: Do místnosti
Charakter hry: Morální / sociálníSeznamovací
Znáš dobře svou družinu? Víš, co mají tvoji kamarádi rádi a co naopak?
Autor nebo zdroj: ani nevím
Každý hráč si připraví tužku a papír. Jeho úkolem je si vymyslet tři otázky o sobě. Musí na ně sám dát dvě - nejlépe protikladné odpovědi. Např. 'Kterou barvu mám raději? Černou nebo bílou?' 'Mám raději zelený nebo černý čaj?' 'Jezdím raději k moři nebo na hory?' Potom hráči postupně přečtou své otázky a ostatní si tipují která odpověď je správná. Za každou uhodnutou odpověď získají bod. Nakonec se zhodnotí, který hráč toho ví o ostatních nejvíc.
Komentáře
lissa: :rpg::rpg::10::tralala::10::10::plamenomet::plamenomet::plamenomet::motorovka::motorovka::kulomet::kulomet::hophop::hophop::haha::haha::haha::wow::mnam::mnam::srdce::-(:-):-):-):rpg::rpg::10::10::hura::hura::hura::cosi::cosi::pis::pis::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::jedi::-):10::10::tralala::megafon::srdce::grr::hudba::papa::slunicko::cz:
Stella: Suuuuppppééééééééérrrrrr hra :cool: :cool: :jedi: :jedi::hura: :10: :10: :hura: :10: :hura:
beef: :kladivko::asmd::plamenomet::cosi::10::alien:;-):rpg::jedi::jedi::tralala::motorovka::plamenomet::bomba::motorovka::sniper::pivko:
Jonáš: Díky za nápad, hráli jsme to s biřmovancema a dobrý :-)
Mišpulínka: děkuji za tuto hru mam na skauta vymyslet do stezky vzduchu hru na seznamení a tahle mi pomohla :mnam: :-D vřelé dík :D :):-);-):10::10::10::jedi::jedi::box::rpg::neo::asmd::motorovka::kulomet::tralala:
dominika hurajova: prave sa chystam na stretko evanjelickej mladeze - mam asi pol hodinu na pripravu (hanba mi - to je tymi prazdninami :) a toto je SUPER napad!!!! pozname sa uz dlho, ale toto nas spolahlivo zabavi :)
VDAKA ZUZI!!!