www.hranostaj.cz
Vodní elektrárna
74%16 hodnocení
Potřeby: trocha vody a malý ručník neuškodí
Počet hráčů: od 5
Věk hráčů: Mladší dětiStarší dětiDospívající a dospělí
Délka hry: Do 12 minut
Náročnost přípravy: Bez přípravy
Prostředí: Nezávislé na prostředí
Charakter hry: Pro zasmání
Nic netušící hádač bude brzy puso flusem zmáčen:) Iniciační hra vhodná pro pobavení se na úkor nových neznalých členů
Autor nebo zdroj: VoJan a ten to určo taky už někde hrál
Všichni hráči, kteří ještě neznají princip hry jsou odvedeni mimo místnost a šikovný manipulátor jim navykládá nějakou motivačku o různých druzích elektráren, jak jsou důležité ...bla,bla,bla... a že se hráči brzy stanou účastníky školení pro znalce a kontrolóry chodu elektráren.

Pak jsou hráči po jednom odvedeni do místnosti, kde před nimi v řadě sedí 3-4 dobrovolníci, kteří můžou parodovat zvuky elektráren.
Moderátor sdělí vstupujícímu, že se teď účastní výběrového testu a že musí poznat, která elektrárna je VODNi.
Sedící dobrovolníci se tváří důležitě a když se k nim hráč přiblíží, zvuky neurčitě parodují kteroukoli elektrárnu. Hráč se jich tedy podle svého úsudku pojednom ptá, jsou-li vodní elektrárnou. Pokud se netrefí dostane se mu jen odpověď v podobě kroucení hlavou. Vtip, je ale v tom, že hráč předsatvující vodní elektrárnu má v puse vodu a až se hádající trefí, dobrovolník si důležitě stoupne těsně před nic netušícího hráče a pořádně mu do obličeje vpálí proud vody, co má v puse:)

Je to pořádná sprška, trochu šok pro hádajícího, ale pořádná řehtačka pro přihlížející.

Pozn: pozor na obecenstvo a silné výkřiky, které by mohly něco prozradit čekajícím za dveřmi:)
Alternativní pravidla
Wendsdy: Hrajeme na LTD něco hodně podobného ale krapet jinak, říkáme tomu TRANSFORMÁTOR, co nejvíce lidí sedí v kruhu nebo kolem stolu, jedna "oběť" se odvede pryč, lidi kolem stolu se domluví kdo bude "spouštěč" , potom se přivede "oběť" a vysvětlí se mu, že je opravář a jeden z transofrmátorů je rozbitý, musí najít který, pozná to podle toho, že jim bude šahat na hlavu, (všichni vydávají mručivé zvuky) jakmile se dostane ke spouštěči všichni "bafnou" - nedoporučuji s prckama :-)
Komentáře
Dejw: xD
kačaba: o věcech na převlečení bych se nezmiňovala. Neliješ na ně přeci kýbl vody:pirat: a ono se nikomu za dveře zrovna nechce, když cítí kulišárnu, obvzlášť s přibalenými převlíkátky:) nebo na ně s těma hadřičkama musíš ještě něco dalšího uhabaďuřit:-D:-D:tralala:
zuzkailleova: :tralala
zuzkailleova: Tak to je dobrý, ale schůzku před tím bych možná řekla ať si přinesou věci na převlečení.... :):-):tralala:
duracell: No ale chudak typujuci, to si asi bude musiet tricko prezliekat :-D
Filip: vyzera to super:)