www.hranostaj.cz
Pekáč
73%23 hodnocení
Počet hráčů: od 2
Věk hráčů: Starší dětiDospívající a dospělí
Délka hry: Neurčitelná
Náročnost přípravy: Bez přípravy
Prostředí: Nezávislé na prostředí
Charakter hry: Pro zasmáníSlovní
Na co všechno se dá použít pekáč?
Autor nebo zdroj: někde jsem to kdysi četl
Hra se dá hrát na jednotlivce nebo na týmy. Hráči mají za úkol napsat, k jakým činnostem se dá použít železný pekáč v případě, že by ztroskotali na neobydleném ostrově. Pochopitelně vyhrává ten, kdo napíše více činností. Budete se divit, co všechno dokážou děti vymyslet. Vedoucí potom musí určit, co už jsou ,,absolutní blbosti" a ty ze seznamů vyškrtnout.
Alternativní pravidla
Kiki: A co jim tu věc dát, ať s ní něco udělají?
Komentáře
Pavuk: Na co použiješ bednu od wisky? Abych přenášel písek z jedné strany ostrova na druhou, udělám si z ní přístřešek, stluču ohrátku pro kozy a nakonec bych ji použil jako bednu od wisky. To mě dostalo :D
vevina: Fantazie dětí v téhle hře nezná mezí - díky. Jinak nechci být rejpavá, ale jen upozorňuju - píše se vymyslet, takhle to vypadá fakt šíleně, jak to napsal Ray. Díky
Ray: už jsme tu hru hráli je to opravdu sranda. A když to děti opravdu baví tak je dobré vymislet i jiné věci jako např. deštník, pouzdro od brýlí a tak.
Ray: Chytrej kluk
Tamara: Nejlepší nápad: Protože budu na pustém ostrově, strašně zhubnu, takže se vejdu do pekáče, takže se v něm zachráním a dopluju do civilizace... Autorem je osmiletý klučina :)