www.hranostaj.cz
Tak takhle to je
74%22 hodnocení
Potřeby: šátek na oči
Počet hráčů: od 3
Věk hráčů: Dospívající a dospělí
Délka hry: Neurčitelná
Náročnost přípravy: Snadná
Prostředí: Do místnosti
Charakter hry: Morální / sociálníZážitková / inscenační
Hra pro lidičky, co už se párkrát viděli a něco už spolu prožili :)
Autor nebo zdroj: knížka
Hraje se ve dvou místnostech a je to dobrý způsob, jak si dát navzájem najevo, jak se vnímáme, aniž byschom se museli stydět.
Vybere se jeden člověk a posadí se do prázdné místnosti se zavázanýma očima. Ostatní k němu po jednom přicházejí a jejich úkolem je beze slov mu dát najevo svůj vztah k němu - obejmout, pusou na čelo, nebo jakkoliv jinak.
Postupně se všichni vystřídají a to, co v oddělené místnosti probíhalo, se nerozebírá, ani nekomentuje :)
Komentáře
Anka: Velmi dobré. Hráli jsme v sehrané skupině vedoucích a bylo to dost zvláštní. Hodně velká nejistota, obavy z toho, co bude. Projevy přátelství, neurčitosti i výhrad. Doporučuji. Ale může to trochu zamávat vašimi vzájemnými vztahy i sebedůvěrou. Na druhou stranu, když se vám dostane projevu přátelství od někoho, kdo si myslíte, že vás moc v lásce nemá, hodně to potěší.

Každopádně anonymita nelze zcela dodržet, pokud se opravdu znáte. Zavázané oči nestačí. Chůze, způsob otevření dveří, pachová stopa člověka, stejně většinou víte, kdo s vámi je. Ale jistí si nejste.
Lili: Oh vypadá to zajímavě, myslím, že zkusíme na přespání :)
Krtek: DEBILITA
Scarab: To bude facek jak lučního kvítí :)
katěřina: ta to hra je divna v pátek v 14°°35
OpicakuzOpicakuz: Proč by to nemělo být pro ty nejmenší (ve vašem případě světlušky)? Osobně si myslím, že taková hra zapůsobí i na ně.
beruška: dobrá hraale myslím že se na schůku mezi světluškynehodí,ale určitě ji vyskouším s někým jíným koho dobře znám a je o něco věčí...
KačerKačer: Hoody: Máš pravdu, upraveno zařazení.
Hoody: Paráda, ale mám pocit, že pro vlčata/světlušky se to moc nehodí. Dokonce bych to zařadil jen jako hru pro R+R.
Věra: Tuhle hru jsme s hráli s týmem mladých hasičů na rozlučkové akci, doplnili jsme ji podmanivou hudbou, skvělá pocitová hra, někteří si i pobrečeli(většina). Vydrželi o tom, co se dělo nemluvit, každý měl plnou hlavu prožitků.
Brko: Měla jsem to jako hru na schůzku a moje světlušky se málem pozabíjely:)
Brko: Měla jsem to jako hru na schůzku a moje světlušky se málem pozabíjely:)
Darek: Zajímavé :)
Doňa: xD taky jsme to hraly xD nejprve se mi kamoš s fakt solidní nadváhou posadil na klín, další kámoš mi dal sníh za krk a do výstřihu, kamoška mě hryzla do ucha, kamarad mě zlil vodou, a dostala jsem jednu pusu a jednoho franca( doted nevím od ktereho z těch dvou. co :-D) nakonec mi svazali ruce a jako velké překvapení mě hrozně zlechtali xD

Nejhorší na tom bylo že se o tom nespělo potom mluvit :-C
Mateas.matt: Zajimave, jen u tech malejch vlcatek.. uz vidim, jak prijde jeden a da herdu tomu druhemu do zad :))
očko: hráli sme tuto hru na jedné zážitkové akci a bylo to fakt super
aslanek: jezisi tak to radeji s temi malymi detmi hrat nebudu :)
sarik: dostala jsem francouzáka xP a ted s tim doticnym klukem chodim xD super hra x) ae bala jsem se kdo mi co udelá xD ae ... pste reknu vam co se stalo xD prvni pste prisel ... sundal mi satek a byl za mnou ukazal mi papirek na kterym bylo nou coment xD dalsi mi hrabl do vlasu, dalsi mi dal pusu na tvar, dalsi prisel a odesel, dalsi mi pohladil tvar a ten posledni mi da francka xD
Pat: V tom lepšim případě...
Cecil: Tak si říkám Co když mě nemá někdo rád to dostanu na čumák nebo jak. :-D