Kopírování a přebírání her

Základní ideou při psaní i čtení textů v Hranostajovi je umožnit každému svobodně používat a šířit obsah této sbírky pro svoji potřebu i pro potřeby ostatních. Protože se však s rostoucí základnou uživatelů i s rozšířujícím se obsahem sbírky Hranostaj.cz objevily připomínky k faktu, že některé hry zde jsou převzaty z jiných zdrojů, a ke způsobu, jakým je to provedeno, je zapotřebí přesněji definovat zásady pro práci a další nakládání s obsahem Hranostaj.cz

Obsah (nikoliv však programový kód a systém třídění a kategorizování) Hranostaj.cz je vystaven pod licencí GNU Free Documentation License (GNU FDL), verze 1.2, kterou si, chceš-li, můžeš přečíst v angličtině. V praxi to znamená, že šíření, přebírání, dokonce i modifikace obsahu jsou povoleny, pokud bude výsledný dokument vystaven rovněž pod touto licencí.

Při překopírování textu a publikování na jiném místě je nutné buď uvést jako zdroj odkaz na Hranostaj.cz (na webu aktivní klikací odkaz), nebo na původní zdroj textu, je-li zde uveden.

Při vkládání nových her do Hranostaje mějte na paměti, odkud je berete. Pokud napíšete vlastní text o hře, je vše v nejlepším pořádku. Při doslovném přebírání z jiných zdrojů stojí za zmínku, že stránky i knížky, které nemají uvedeno jinak, jsou chráněny autorskými zákony ČR a tudíž by se něměly kopírovat. V případě, že hra není zcela z vlastní hlavy, je slušnost uvést zdroj nebo inspiraci.


Zpět na přehled článků
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!