Fair Play

Počet hráčů450
Do 34 minutDélka přípravy
Náročnost přípravySnadná
Věk hráčůpředškoláci
mladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 56 hodnocení91
%

Autor:
Zapsáno:
Zhléhnuto: 6600 krát (28 denně)
Parametry: Na ven, Do terénu, Na hřiště, Pohybová, Sportovní, Chodička / strategická, Na inteligenci / paměť, Na postřeh / šikovnost, Hra pro učení či vzdělávání, Morální / sociální
Potřeby: Papírové koule, tři pytlíky, může být, nemusí brýle s neprůsvitnými skly
Zda naleznete pravou tvář člověka. Hra se hraje, aby za účelem naučit děcka fair play- často se stává, že děcka v něčem podvádějí a nechtějí nic přiznat, ale v této hře je nachytáte

Pravidla

Děcka rozdělíme na dvě družstva, kterou budou mezi sebou soupeřit.
Úkolem děcek je posbírat co nejvíce míčků, ten si můžou vzít tehdy, pokud si na stanovišti z předem nachystaných pytlíčků vytáhnou ano. Jakmile si ho vytáhnou, vezmou míček, běží zpátky a běží další z družstva- takových to stanovišť může být libovolný počet, já osobně jsem pro tři stanoviště. U každého stanoviště jsou míčky, které děcka sbírají vytáhnou-li si z pytlíčku "ano" V prvním pytlíku jsou dvě "ano" a jedno "ne" , ve druhém jsou dvě "ne" a jedno "ano" a ve třetím jsou samé "ne" - to to děcka nesmějí znát, potom by hra ztratila smysl. Hráč, který přinese míček i z posledního stanoviště je samozřejmě podvodník, protože to nemohl udělat. Vedoucí při této hře dělají jen dohled, aby se děcka nedívaly dovnitř do pytlíků, ale v takové vzdálenosti, aby neviděli na obsah kartiček. Aby se tam děcka nedívala může být u každého stanoviště pytlík se zatemněnými okuláry, aby tam neviděli, vedoucí kontrolují pak jen nasazení brýlí. :D Není to povinné. Na konci této hry je dobré si o tom s děckama povykládat. Hlavně neodsuzovat- všichni by podváděli, jen jde o to kdo vydrží nejdéle.
 

Alternativní pravidla

Nikdo sem zatím nic nenapsal.

Komentáře

: Super nápad! Já vyzkouším 2 stanoviště, v jednom pytlíčku samé ANO a v druhém samé NE. A u každého stanoviště místo míčků pet vršky jedné barvy. Tak bude jasné kolikrát kdo podváděl . Pro jednodušší kontrolu :)
: Hra se zdá být super ale je k ní potřeba pár věcí.
Mělo by se upravit potřeby
: Myslím, že ne všichni by podváděli, ať se hraje jak dlouho chce...
: Hra se mi moc líbí, hned ji vyzkoušíme, parádní pravidla, fakt nevím, kde všichni na takové hry chodíte, moc díky.:10::10::10::pis::pis::pis::pis::pis::pis::pis::pis::10::cz::cool:
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!