Vyzvědač v táboře

Oblíbené hry, osobní poznámky a seznamy jsou funkce pro přihlášené uživatele.
Přihlaš se nebo si založ nový účet.

Věk hráčů: Mladší děti, Starší děti, Dospívající a dospělí
Počet hráčů: 5 až 50
Délka: Neurčitelná
Příprava: Snadná
Zapsáno: 24. 5. 2016 v 20.13
Pro zpestření delšího odpočinku, nebo práci na táboře

Pravidla

Na dobře viditelném místě ze všech stran se zabodne vlajka - stačí nějaká improvizovaná. Ještě před ohlášením hry se domluvíte s nějakým dobrým běžcem na úloze zloděje - jeho úkolem bude vzít vlajku a doběhnout s ní cca 200 metrů pryč - určitým směrem, např. k lesu. Speciálně mu ale musíte zdůraznit, že až budete vysvětlovat pravidla, musí se tvářit nenápadně, nic nedat najevo - nikdo nesmí vytušit, že je to právě on!

Po jisté době svoláte všechny a oznámíte, že máte v táboře zloděje. V nestřežené chvíli má vytrhnout vlajku ze země a doběhnout s ní na okraj lesa. Když se mu to podaří a při cestě ho nikdo neplácne - nikdo mu nedá babu - zvítězil.

V prvních chvílích se pozornost všech hráčů soustředí na vlajku, ale postupem času i ten nejpozornější, jednou poleví- právě na takovou chvíli čeká zloděj popadne vlajku a uhání co mu síly stačí. Jestliže si někdo všimne, že vlajka chybí začne pořádná honička na uprchlíka. Během hry se k vlajce mohou přibližovat všichni hráči, mohou předstírat, že to oni jsou zloději a tak ostatní zneklidňovat, ale pouze zloděj smí vlajku vytrhnout ze země!
Potřeby: Vlajka
Hru přidal: Vojtek
 


Načítám komentáře...
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!