Vyzvědač v táboře

Počet hráčů5180
NeurčitelnáDélka přípravy
Náročnost přípravySnadná
Věk hráčůpředškoláci
mladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 40 hodnocení97
%

Autor:
Zapsáno:
Zhléhnuto: 5793 krát (25 denně)
Parametry: Na ven, Na hřiště, Chodička / strategická, Na inteligenci / paměť, Na postřeh / šikovnost, Zážitková / inscenační, Táborový den / hra na pozadí
Potřeby: Kartičky- obyč. dřevěné.
Pro zpestření delšího odpočinku, nebo práci na táboře

Pravidla

Na dobře viditelném místě ze všech stran se zabodne vlajka- stačí nějaká improvizovaná. Ještě před ohlášením hry se domluvíte s nějakým dobrým běžcem na úloze zloděje- jeho úkolem bude vzít vlajku a doběhnout s ní cca 200 metrů pryč- určitým směrem, např. k lesu. Speciálně mu ale musíte zdůraznit, že až budete vysvětlovat pravidla, musí se tvářit nenápadně, nic nedat najevo- nikdo nesmí vytušit, že je to právě on!!
Po jisté době svoláte všechny a oznámíte, že máte v táboře zloděje. V nestřežené chvíli má vytrhnout vlajku ze země a doběhnout s ní na okraj lesa. Když se mu to podaří a při cestě ho nikdo neplácne- nikdo mu nedá babu- zvítězil.
V prvních chvílích se pozornost všech hráčů soustředí na vlajku, ale postupem času i ten nejpozornější, jednou poleví- právě na takovou chvíli čeká zloděj popadne vlajku a uhání co mu síly stačí. Jestliže si někdo všimne, že vlajka chybí začne pořádná honička na uprchlíka. Během hry se k vlajce mohou přibližovat všichni hráči, mohou předstírat, že to oni jsou zloději a tak ostatní zneklidňovat, ale pouze zloděj smí vlajku vytrhnout ze země!!
 

Alternativní pravidla

Nikdo sem zatím nic nenapsal.

Komentáře

Nikdo hry neokomentoval.
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!