Mixle v pixle

Počet hráčů2060
Do 34 minutDélka přípravy
Náročnost přípravySnadná
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 12 hodnocení62
%

Autor:
Zapsáno:
Zhléhnuto: 6478 krát (4 denně)
Parametry: Do místnosti, Na ven, Na hřiště, Na postřeh / šikovnost, Táborový den / hra na pozadí
Potřeby: žádné
hra na vyplnění času, pro zasmání

Pravidla

Každý hráč se snaží najít ostatní členy svého týmu pomocí nějakého společného zvuku a vzájemně se (se zavázanýma očima) spojit.
Vymezí se území – velikostně odpovídající počtu hráčů (aby se mohli najít, ale zároveň to nebylo zrovna lehké; a aby se v něm mohly pohybovat i pospojované skupiny) a bez překážek (aby se všichni nepozabíjeli). Nejlepší je vymezit ho provazy ve vzduchu (mezi lampami, stromy…), aby děti věděly, že už jdou pryč a nemuselo se na ně pořád křičet.
Každé družstvo (oddíly, skupinky,...čím víc, tím těžší) si zvolí jeden zvuk (my jsme to hráli vždycky na zvířecí zvuky). Každé družstvo musí mít různý zvuk! (na to je potřeba dohlédnout, ideálně aby si nebyly zvuky moc podobné, protože pak se nejspíš děti pospojují špatně).
Pak si každý hráč zaváže oči. Vedoucí se rozestaví podél vyznačeného území. Snaží se do hry nezasahovat, ale když někdo moc utíká pryč nebo je hodně beznadějný, tak zkusíme nebýt škodolibí a trochu napovíme .
Nakonec rozestavíme členy svého družstva po hrací ploše, a každý může vesele začít vydávat svoje zvuky a snažit se najít zbytek svého týmu.
A teď záleží na věku dětí – malým samozřejmě řekneme, když jsou pospojovaní všichni, ale velcí to můžou mít ztížené tím, že se musí sami spočítat a zakřičet, až budou všichni.
 

Alternativní pravidla

Nikdo sem zatím nic nenapsal.

Komentáře

Nikdo hry neokomentoval.
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!