Zabij barvu

Oblíbené hry, osobní poznámky a seznamy jsou funkce pro přihlášené uživatele.
Přihlaš se nebo si založ nový účet.

Věk hráčů: Mladší děti, Starší děti, Dospívající a dospělí
Počet hráčů: 6 až 40
Délka: Do 111 minut
Příprava: Bez přípravy
Zapsáno: 16. 8. 2014 v 14.42
Zakřič jméno a barvu nepřítele a tím ho zlikviduj

Pravidla

Hráči se rozdělí do dvou družstev, vysvětlí si pravidla a rozejdou se na startovní pozice. Tam si každý člen družstva na paži přiváže barevný krepák nebo izolepu. Ve smluvený čas nebo na signál vyrazí družstva proti sobě. Hráči mají za úkol zabít všechny protivníky z protějšího družstva.

Aby někoho zabil, musí hráč zavolat jméno nepřítele a jeho barvu. Pokud uhodl, zasažený hráč zahlásí zásah a odchází na mrtvoliště. Pokud se střelec netrefil, tuto chybu mu protivník oznámí a umírá střelec, který odchází na mrtvoliště.
Kdo zemřel, nesmí nijak zasahovat do hry, např. radit spoluhráčům pozice nepřítele. Hru je možné hrát v lese na velkou vzdálenost (ca. 1 km), kdy se týmy pohybují směrem k sobě nebo třeba v táboře.

Pokud budete hrát hru v táboře, můžete omezit útočníka na jeden výstřel, po kterém si musí běžet nabít zpět “na základnu.” Nebo pokud budete hrát v lese můžou si hráči chodit nabíjet k “veliteli.”

Hráči si při hře nesmí zakrývat označení rukou, ale mohou ke skrytí využívat jiné překážky. Hru můžete také omezit časovým limitem a vyhraje ten tým, kterému zbylo více hráčů.

Hru je možné hrát i v noci s baterkami.
Potřeby: barevný krepák/izolepa
Hru přidal: Květák
 


Načítám komentáře...
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!