Mafia - Služba pro Dona Herniniho (bude doděláno)

Oblíbené hry, osobní poznámky a seznamy jsou funkce pro přihlášené uživatele.
Přihlaš se nebo si založ nový účet.

Věk hráčů: Mladší děti, Starší děti, Dospívající a dospělí
Počet hráčů: 15 až 85
Délka: Delší
Příprava: Náročná
Zapsáno: 13. 12. 2018 v 20.14
Souboj mafiánských rodin ve vašem městě/vesnici. Kdo si nakonec získá největší přízeň Dona Herniniho? Odpověď na tuto otázku je ve vašich rukách

Pravidla

Organizačně:
Hra je určená převážně do města či vesnice. Popravdě si ji ani jinde nedokáži představit, ale nechám to na vaší fantazii.
Pro hru jsou potřeba alespoň 4 ORGové, z toho jeden hru řídí. Zbytek ORGů je potřeba na vedlejší postavy a může být operativně pozměněno.

Prolog: bude doplněn

Cíl hry: Cílem této hry dosáhnout největšího vlivu v daném městě. V průběhu hry budou mafiánské klany (týmy) plnit hlavní a vedlejší úkoly za které budou dostávat peníze. Hlavní úkoly jsou za více peněz a dochází při nich k interakci s ostatními týmy/týmem. Hráči se vybíjí i mezi sebou a oslabují tak druhý tým o hráče i peníze na jejich uzdravení. Na konci hry probíhá aukce, kde se draží ulice/předměstí. Tým s největším vlastnictvím ulic vyhrává.

Příprava hry:
Hru je nutné dobře připravit a zkoordinovat. Vše záleží na počtu týmů, které si zvolíte. Standardně hrajeme se 4 týmy, ale je pak nutné všechny úkoly dublovat, aby si jimi hráči mohli projít. V rámci dvou týmů je pak situace jednoduší na organizaci, ale pokud je v týmu více jak 10lidí, tak si hru pořádně neužijí všichni.

Před začátkem hry je nutné sestavit harmonogram hlavních úkolů s umístěním, kde se bude konat. Vedoucí týmů budou dostávat instrukce pomocí sms, před začátkem hlavního úkolu.
Týmy rovněž dostanou rozpis kdy budou začínat hlavní úkoly, případně kdy a kam se dostavit pro výpalné. Dále pak dostanou složku s vedlejšími úkoly. Za ty sice není tolik peněz, ale postupně se dá něco nasbírat. Hráči tyto úkoly plní hlavně v mezičase před velkými úkoly. (pozn. ze zkušenosti je dobré to několikrát podotknout, hráči pak často zapomínají plnit hlavní úkoly)

Výpalné je jeden z možných úkolů. ORG umístí obálku v daný čas na dané místo. Hráči o ni bojují. Pokud se dostaví více hráčů probíhá nejdříve boj mezi nimi než mohou obálku získat.

Hráči se mezi sebou vybíjí papírovými koulemi. Jeden zásah - jeden mrtví (zraněný). Hráči mají omezenou munici (max 1koule na člověka, ale i méně). Veškeré zranění jde přes Doktora (obyčejně hlavní ORG)Don Hernini
Doktor
Vedlejší postavy (dle vaší kapacity - jedna osoba hrála obyčejně více postav):
Práskač Joe
Fotograf
Nájemný vrah
Pašerák
Prostitutka
Znalec umění - Pisa PaóloDražba ulic/předměstí: Probíhá na samotném konci hry. Hráči se poprvé setkají s velkým Donem Herninim. Je dobré navodit atmosféru a všechny hráče před vstupem před Dona utišit. Týmy se tiše domlouvají na výši příhozu. Vedoucí dražby (třeba Paolo) pak za asistence Dona draží předměstí na vyznačené mapě.

Podpis smlouvy:Na konci aukce se vyhlásí vítěz dražby, který podepíše závěrečnou smlouvu s Donem o budoucí spolupráci. V příloze

Závěrem
Podklady pro hru berte prosím jako inspiraci. Úkoly jsou zcela na vás a na vaší organizačně-fantazijní kapacitě.
Potřeby: příprava vytištěných dokumentů, papírové koule, herní měna, plánek města k dražbě, a dále v textu dle zvolených úkolů
Hru přidal: jerry31
Zdroj nebo autor: Jerry & Brebta
 


Načítám komentáře...
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!