Těžkosti v životě

Oblíbené hry, osobní poznámky a seznamy jsou funkce pro přihlášené uživatele.
Přihlaš se nebo si založ nový účet.

Věk hráčů: Mladší děti, Starší děti, Dospívající a dospělí
Počet hráčů: 10 až moc
Délka: Neurčitelná
Příprava: Bez přípravy
Zapsáno: 14. 5. 2019 v 10.37
Každý jste na to životní bojování sám, pokud máte štěstí, tak máte pár opravdových přátel kolem sebe, kteří vás vyslechnou, poradí vám, ale vybojovat si to budete muset sami.

Pravidla

Každý hráč si vylosuje papírek, na kterém bude jedno z čísel 0-4, což symbolizuje jak velkou skupinku má vytvořit (kolik opravdových přátel bude mít ve svém životě). Pokud má nulu, tohle kolo nehraje (vůbec se do kola nenarodil) a mlčky bude čekat na zaznění signálu (život prostě není fér), pokud má 1 je na tohle kolo úplně sám, atd.

Na zaznění signálu všichni opustí svá stanoviště (pokud nedokončili úkol - mají smůlu, opustí stanoviště!) a shromáždí se u stožáru, kde si vylosují nové číslo a vytvoří skupinky tak, aby v nich byli hráči, kteří nebyli v té předchozí. (Opět je někdo sám, někdo nehraje,...)

Zároveň ale lidstvo spolupracuje, příkladem nám může být vývoj technologií, medicíny. Na to aby další kolo bylo jednodušší budou muset hráči plnit úkoly na stanovištích a sbírat za ně body - pokud nasbírají určený počet, tak uspějí a v dalším kole bude o jeden problém méně.

Tím se dostávám k roli vedoucích. Vedoucí reprezentují problémy, které se v životě vyskytují (bylo by fajn, kdyby měl na sobě každý papír, na kterém bude problém napsán - hypotéka, ale může být i ztráta víry, nesamostatnost, závislost...) a budou hráče honit. Pokud chytí, tak chycený hráč má určitý hendikep.

Problémy (vedoucí):
- smrt přítele = choď bos
- nemoc = skákej po jedné noze
- deprese = plaz se po čtyřech
- ztráta víry = choď poslepu
a další...
Hru přidala: Spody
 


Načítám komentáře...
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!