Evoluce

Počet hráčů8moc
Do 12 minutDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 82 hodnocení75
%

Autor:
Zdroj: oddíl Včeličky
Zapsáno:
Zhléhnuto: 24612 krát (10 denně)
Parametry: Do místnosti, Na ven, Pohybová, Pro zasmání
Potřeby: žádné
Víte jak vznikl svět?

Pravidla

Tato hra je hlavně pro světlušky nebo vlčata, kteří ji berou jako klasickou hru na šikovnost, ale i skautky a skauti nebo dokonce roveři a rangers ji můžou hrát s oblibou. Pro ně je však účel této hry hlavně pro zasmátí.
Na začátku jsou všichni hráči vajíčka. Chodí po místnosti nebo ohraničeném území a rukama dělají mlýnek a říkají "guliguliguli". Když se dvě vajíčka střetnou, dají si "souboj" - kámen, nůžky, papír. Které vajíčko vyhraje, z toho se stane kuřátko, které chodí, kýve se, pípá a hledá další kuřátko. Když se střetnou dvě kuřátka, tak ten, kdo vyhraje, je dinosaur. Ten chodí po místnosti a dělá pohyb z madagaskaru "I like to move it move it" a říká při tom "dingodingodingodingo", . Ten, který prohraje, se stává zpět vajíčkem. Další úroveň je člověk, který normálně chodí a říká "člo člo člo". Když se střetnou dva lidé, tak hra pro toho, který vyhraje končí, a to tím že se z něj stane BŮH.
 

Alternativní pravidla

: Osvědčená varianta - opičí evoluce
šimpanz - chodí v bobku a rukama si dělá opičí obličej
gorila - chodí v podřepu s pěstma na zemi
orangutan - chodí vzpřímeně a pěstma si buší do hrudi
pak je člověk(většinou to máme jako rozcvičku, takže kdo je člověk může na snídani:mnam:)
: My to hrejeme, že 1. je bakterie ( rukama mlýnek a říká "kulikuli" ) 2. je kuře ( ruce na ramena jako křídla a říká "pípípíp" ) 3. je dinosaurus ( říká "dinodino" ) a 4. je neandrtálec ( buší se do prsou a křiší "uáááá" ) a pak jue člověk a ten jde někam bokem a vyhrál :)
: My máme vajíčko-kulikuli, kuře- píppíp, slepice- kvok kvok, medvěd- brumliš brumliš, člověk- homo homo je to velice oblíbená hra
: já to znám jako Suuzame
1.kuře (píp píp)
2.čuník chro chro)
3.kráva (buu)
4.trpaslík (hej hou)
5.Suuzame (suuuzame)
: jde to obměnit na ,pulec ruce máš v pěst a dřeš je o sebe a říkáš kuli kuli ,ptáček křídla a pi pi ,kočka tlapky a mňau mňau ,pes ... haf haf ,opice tlučeš se do hrudi člověk je výtěz :)
: V případě sněhu sněžná zvířátka (vajíčko, tučňák, tuleň, lachtan, mrož, lední medvěd, sněžný muž), každý má dost originální vyjádření.

Komentáře

: Chýba mi trochu pohybu... Ale inak skvelá hra. :D
: ¨HRAJETE NĚKDO HRU,JESTLI ANO NAPIŠTE MI NA MOU POŠTU .TRPAJZLIK
: :papa::papa::kladivko::cz::cz::ziv::ziv::cool::cool::pivko::pivko::jupi::jupi::jupi::neo::asmd::asmd::neo::jedi::asmd::neo::sniper::sniper::neo::asmd::asmd::neo::sniper::sniper::neo::asmd:%-):cz::cz::cz::cz::cz::cz::cz::cz::cz::cz::cz::cz::cz::cz::cz::mnam::mnam::mnam::mnam::mnam::wow::wow::wow::wow::ziv::ziv::ziv::ziv::cz::cz::cz::cz::cz::cz:
OUKEJ,,,,,OK
: Vpondělí jedem na lyžák,tak bych to tam mohla zkusit,díky
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!