Opičák

Počet hráčů722
Do 12 minutDélka přípravy
Náročnost přípravySnadná
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 51 hodnocení78
%

Autor:
Zdroj: LDT Častoboř
Zapsáno:
Zhléhnuto: 15390 krát (7 denně)
Parametry: Na ven, Do terénu, Na cestu, Pohybová, Honička, Na postřeh / šikovnost
Potřeby: lano, stopky a kameny nabarvené na žluto nebo tenisáky
Seber všechny banány

Pravidla

Místo - nejlépe osamocený strom kolem kterého mohou děti běhat.

Pravidla - Klasicky máme dva oddíly, hra je na čas. Z oddílu 1 se vybere jeden člověk - to je opičák, oddíl 2 jsou zloději banánů. Opičáka přivážeme ke stromu aby kolem něho mohl běhat a okolo poházíme banány, tak aby opičák na všechny mohl dosáhnout. Potom se hra dostartuje a zloději musejí odnosit banány na předem určené místo. Když se opičák dotkne někoho ze zlodějů musí zloděj vrátit banán na místo kde ho vzala a běžet na předem určené místo aby získal zpět "život". Čas se stopne jakmile zloději seberou všechny banány, potom se role prohodí, oddíl z kterého byl vybrán opičák jsou zloději a z oddílu původních zlodějů se vybere opičák. Vyhrává oddíl který rychlejí sebral všechny banány.
 

Alternativní pravidla

Nikdo sem zatím nic nenapsal.

Komentáře

: je to ok hra :-D
: Fajn hra ale az si ji nekdy zahrejem tak to udelam tak ze vsichni z oddilu opicaku budou privazani :jedi:
: Why lkkmotor so cheaper than any other seller?I bought one complete [url=http://www.lkkmotor.com/products/honda-fairings/c-1/] Honda fairing [/url] kits from lkkmotor 4 years ago on e bay, they sell on e bay only once. Right now I can get 8% discount from their own online [url=http://www.lkkmotor.com/] motorcycle parts superstore [/url]. I am sure lkkmotor is your best choose if you want to buying motorcycle fairing, the pirce is the best than any other Sellers, Because they are the [url=http://www.lkkmotor.com/] motorcycle fairing factory [/url]
, almost all the fairing seller buy from his factory then sell it to us. All right I don't know the other motor bike parts. Maybe some one was cheaper than lkkmotor.
: Hra dobrá, určitě zkusim. Jen asi mi připadá zbytečný dělitděti ma dva oddíly, protoz oddíl opičáků se zatìm co zloději kradou bude nudit. Vyberu jen jednoho opičáka a vyhodnotím to jednotlivě, který opičák byl nejlepsi a který zloděj :)
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!