Já jsem on...

Počet hráčů4moc
Do 34 minutDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůstarší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 60 hodnocení59
%

Autor:
Zapsáno:
Zhléhnuto: 19851 krát (6 denně)
Parametry: Nezávislé na prostředí, Pro zasmání, Na inteligenci / paměť, Seznamovací
Potřeby: žádné
Ve dvojcích se představíme a poté si prohodíme identitu. S tou novou se pak představím dalšímu atd...

Pravidla

Seznamovací hra. Hráči vytvoří dvojice, potom má každý dvě minuty (tři, jednu, pět, je to jedno, ale ať je to organizované) na to, aby se představil tomu druhému. Potom si navzájem prohodí své já - hráč A se stává B a naopak. Druhé kolo je podobné, akorát že se každý představuje jako ten, kdo se mu představil v prvním kole, a pak se opět prohodí identity. Pokud je dost času, je možné zařadit třetí, čtvrté atd.

Druhá a také velmi důležitá část hry: Všichni si sednou do kruhu a každý ostatní seznámí s osobou, se kterou skončil. Skutečný majitel této identity se pak přihlásí a uvede věci na pravou míru, popř. něco doplní.
 

Alternativní pravidla

: Je lepší, když se předem stanoví počet věcí, které o sobě řekneme (aby někdo neřekl jednu a někdo deset). Když někdo jednu věc o 'sobě' zapomene, tak si může vymyslet jinou (ale jenom, když zapomene!!!). Tuto úpravu je lepší zařadit spíš, když hrajete s menšími dětmi. Čím menší děti (nebo čí starší roveři ;-)), tím víc se u toho nasmějete :haha:
: Tato hra je výborná při seznamování. Abychom předešli zmatku a záměny dětí, tak je vhodné, aby ten o kterém se bude mluvit se postavil a druhý bude sedět a vyprávět. Potom se prohodí.
Pro usnadnění si můžete vymyslet příběh pro vtáhnutí dětí do hry. Např. Psal se rok 0 před naším letopočtem :-D. Doba to byla velmi krutá a nemilosrdná. Tuto dobu zažil i náš hrdina Merlot, kterému vyřízli jazyk, jelikož se dopustil velkého prohřešku. Potom co dojedl svůj oběd olízl lžíci a proto přišel o jazyk. Nemohl mluvit a vždy když chtěl promluvit a představit se musel mu pomáhat jeho věrný přítel Argon....
:-D

Komentáře

: To vyzerá dobre, perfektná zoznamka, nechcela bysom byť niekym iným8-)
: Ještě je docela sranda, když jsou dvojce kluk a holka a vymění si role a taky oblečení a jiné věci co mají na sobě.
: my jsme to hrali na dni deti s rodici a bylo to skvely, dozvedela jsem se o sobe veci, o kterych jsem nemela vubec paru:D

jak tak kolovala identita Dasi, nakonec vzniklo, ze mam doma spoustu krecku a ze miluju Britney:D:D nic takovyho bych v zivote nerekla

prijde mi ale jako dobre zmirneni maglajze, kdyz si hraci vymenuji papirky s tim jmenem kdo prave jsou. je to prehlednejsi..
: je to super hra, ja ji hrala, ale ne jako seznamovacku a bylo to to prima
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!