Na ježibabu

Počet hráčů5moc
Do 34 minutDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůmladší děti
starší děti

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 105 hodnocení81
%

Autor:
Zdroj: MIKŠÍK, Jaroslav. Hrníček her 46. Brno: Mravenec, 2009.
Zapsáno:
Zhléhnuto: 19822 krát (9 denně)
Parametry: Na ven, Na hřiště, Pohybová, Honička, Na postřeh / šikovnost
Potřeby: žádné
Pokud si ježibaba koupila JED, prchej jako o život, nenech se však zmást jinou koupí!

Pravidla

Jeden hráč, který dělá ježibabu, se obrátí čelem k ostatním a vystrčí pravou paži kupředu. Ostatní se postaví do půlkruhu kolem ní a natáhnou ruku tak, aby se dotýkali ruky ježibaby a přitom byli od ní co nejdál.
Ježibaba začíná skřehotavým hlasem odříkávat: ,,Šla jsem do obchodu a koupila jsem si tam j..." Pokud řekne jed, všichni se rozutečou a ježibaba se snaží někoho chytit, kdo převezme roli ježibaby. Pokud řekne jiné slovo, musí ostatní zůstat na místě. Kdo nevydrží, přebírá místo ježibaby.
 

Alternativní pravidla

: ja dczjvv xucjvhszvv dunbuf fgudnvhb vdvgfmdv fuvjvsnvv duvnvueed uxnvfdn uf unfudsn ehfjhffuv fudfjnvmdu mvf uvvudncu fvvjudccc dudjcjejducnnshhxnc c duccjczmd dvdnzc eccmf f j dhfnfhdndhczcdhzc dchccncd ucjczcjd

Komentáře

: WE :srdce: JEŽIBABA.:tabacek::tabacek::tabacek::tabacek::tabacek::tabacek::tabacek::tabacek::tabacek::tabacek::tabacek::tabacek::tabacek::tabacek::tabacek::tabacek::tabacek::tabacek::tabacek::tabacek::tabacek:
: Tuto hru vyzkouším hned v pátek na schůzce. Bratři v družině se rádi proběhnou. :-) :cosi:
: drKoksopus a ozzy jsou jedna a ta samá osoba:bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba::bomba:
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!