Kreslení písniček / pohádek / slov

Počet hráčů6moc
Do 12 minutDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 54 hodnocení56
%

 
Podobné hryPodobné hry

 
Autor:
Zapsáno:
Zhléhnuto: 7513 krát (2 denně)
Parametry: Do místnosti, Pro zasmání, Na inteligenci / paměť, Divadelní / dramatická
Potřeby: žádné
Kterak poznat, o jakou známou písničku se jedná, podle obrázku, který ve stresu kreslí jeden z vašich bližních

Pravidla

Hrajeme na několik týmů. Každý je umístěn u nějakého stolu či podložky a má papír a tužku. Vyšle jednoho svého člena k vedoucímu hry, který všem vyslancům oznámí jméno jedné písničky. Ti pak mají za úkol mlčky nakreslit takový obrázek, aby ostatní členové jejich týmu poznali, o jakou písničku se jedná. Tým, který jako první začne zpívat onu určenou píseň, vyhrává.
 

Alternativní pravidla

: Aby hra byla bodovatelná, je lepší, když skupinka, která písničku uhádne, vyšle dalšího člena k vedoucímu, aby mu oznámil jméno písničky. Vedoucí pak řekne další píseň v pořadí a tak pořád až do doby, kdy zástupce nějakého družstva řekne vedoucímu název poslední písničky. My to tak hrajem, a funguje to.Všichni z družstva se hezky prostřídají a ten kdo si dal práci s vymýšlením se už moc nepředře v průběhu hry. Čtení nijak zvlášť namáhavá činnost. Dá se samozřejmě kreslit kde co, třeba přísloví, nebo zvířata. Poznat lenochoda, fretku, blechu atd. je někdy dost dřina, neb ne všichni jsme výtvarníci. :o)

Komentáře

: My jsme to hráli jako jednotlivci a pak se dá uhlídat kdo začal zpívat dřív. Ta hra je super.
: Můžete také místo kreslení písničku či spíš pohádku předvádět svému družstvu. Můžou mít určitý čas do kterého pohádku uhodnout nebo jim čas stopovat dokavaď neuhodnou..
: Tak to jsme hráli a totálně se to zvrtlo, páč vždycky začal někdo zpívat, jako z družstva, nikdy se nedomluvilo celé družstvo aby začli zpívat, a pak třeba za zlomek vteřiny se přidal někdo z jiné skupiny.. takže to bylo úplně nebodovatelné! Prostě super hra, ale chce to nějak stanovit tvrdší pravidla..
: Tak to jsme hráli a totálně se to zvrtlo, páč vždycky začal někdo zpívat, jako z družstva, nikdy se nedomluvilo celé družstvo aby začli zpívat, a pak třeba za zlomek vteřiny se přidal někdo z jiné skupiny.. takže to bylo úplně nebodovatelné! Prostě super hra, ale chce to nějak stanovit tvrdší pravidla..
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!