Zakázaná slova

Počet hráčů2moc
NeurčitelnáDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 59 hodnocení61
%

 
Autor:
Zapsáno:
Zhléhnuto: 8938 krát (3 denně)
Parametry: Nezávislé na prostředí, Na cestu, Slovní, Táborový den / hra na pozadí
Potřeby: žádné
Dokážete neříkat velmi častá slova?

Pravidla

Hra vhodná na pozadí nějaké jiné činnosti, na cestu nebo do podobných situací.

Nejprve určíme zakázaná slova. Je nutné je explicitně vyjmenovat. Můžete zakázat buď některá osobní zájmena 'já, ty, on, ona, ono', krátké odpovědi 'ano, ne (popř. ještě jo)', některé konkrétní tvary slovesa být - 'je, jsou, jsme, jsem'. Určete nejvýše tak tři.

Tato zakázaná slova jsou tabuizovány. Kdo se prokecne, dostane od ostatních trestný bod, symbolizovaný třeba čárkou na ruku. Po uplynutí určité doby či ujití určité cesty hru ukončete.
 

Alternativní pravidla

: taky je dobré zakázat nějaké hlášky často používané v oddíle.. u nás strašně letí "já ti rozumím" "jo če krynce"(-ps: nikdo neví, co to přesně znamená..prostě hláška!) "moje nervy" "ať žije demence" "to je na kopr" apod. :D to je potom srada... jak se zakáže třeba ano, jo, ne a hláška já ti rozumím (ta je fakt hooodně použivaní.. u nás :)) a to je na kopr (taky je u nás časté)... pak vznikne třeba tohle:
"ať žije demence!"
"já ti rozumím!"
"lístek!!!"
"ne!"
"další lístek!"
"to je na kopr!"
"a třetí!!!" :D:D:D
: My jsme to hrali s listečkama, každy měl asi 10 a když řekl ano, ne nebo jo a nekdo to zaregistroval, tak mu musel dat, ten kdo se přeřekl jeden svuj listeček. Prohral ten kdo byl první bez listečku. Měnily se dost rychle.. Řekla jsem jo jo, a pak chtěla popřít že jsem řekla zakazane slova a řekla jsem ne ne a už jsem byla pomalu bez listečků. Je to ale lepší v menší skupině, tak okolo šesti lidí.
: My jsme to hráli tak, že když se nekdo prerekl, ten,kto ho slysel mu mohl neco namalovat na telo, extremne vtipny hlavne, kdyz potom jedete nekam do mezi lidi, treba do mesta:)

Komentáře

: My jsme to jednou na škole v přírodě hráli na písmeno A.Místo ahoj jsme říkali hoj,na paní učitelku jsme volali pní učitelko.:):):)
: :O
: je to super hra :)
: Tahle hra je super na cestu vlakem... Před výjezdem jsme každý dostal 3 bombony a zakázali sme slova ano a ne... Normálně sme si povídali a kdo se prokecnul, tak musel tomu kdo se ho na něco ptal dát svůj bombon. Docela krutý :kladivko::)
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!