Pitva

Počet hráčů5moc
Do 12 minutDélka přípravy
Náročnost přípravyStředně dlouhá
Věk hráčůmladší děti
starší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 24 hodnocení66
%

Autor:
Zdroj: Tábor?? jo myslim že tábor.
Zapsáno:
Zhléhnuto: 4554 krát (3 denně)
Parametry: Do místnosti, Na ven, Zážitková / inscenační
Potřeby: sklenice zavařovací (min 5 litrů, raději víc), zbytky od jídla, pudink, škrob, luční kobylky, prostě cokoliv vás napadne
Pěkná nechuťárna

Pravidla

Pravidla nechám na každém ať si je určí dle potřeby. Nejde ani tolik o čas nebo o body, prostě přimět děcka hmátnout holou rukou do otvoru kam nevidí a neví co mají očekávat. Je to taková směsice napětí, strachu a hnusu :) Ale hlavně zábavy.
Ve sklenici na dně jsou věci které musejí hledat a nebo nějaká tajná zpráva na papírku apod. Může být jedna sklenice nebo více za sebou a každá s jiným obsahem (oběd, kobylky, rozmočený toaleťák...). A proč pitva? Na táboře havarovalo UFO a tak jsme si prostě zapitvali, no. Jo, jo mimozemský žaludky byly plné překvapení :)
 

Alternativní pravidla

Nikdo sem zatím nic nenapsal.

Komentáře

: Obvyklá táborová zábava v rámci pevnosti Boyard:-) A asi nejhorší byla voda od nádobí, ve které plaval starý hadr. A klasy obilí byly taky zajímavý, hlavně proto, že se mezi nimi hrozně blbě šmátralo.
: My tam dali holkám živé myši a měly vylovit mince. Všichni se bavily, je to výborné.
: Jj, hráli jsme - měli jsme zavázané oči, a museli jsme poslepu šahat do okurkovek (sklenic) a hledat malý kamínek nebo kaštany - měli jsme tam takové poklady jako hromada listí i s žížalama, nakvašený ovoce, rohlíky rozmáchaný olejem a spoooustu dalšího :-D Doporučuju...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!