BANG!

Počet hráčů1020
Do 12 minutDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůstarší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 201 hodnocení83
%

Autor:
Zdroj: Vlastní zkušenost
Zapsáno:
Zhléhnuto: 63475 krát (32 denně)
Parametry: Do místnosti, Na ven, Seznamovací
Potřeby: žádné
Zastřelte protihráče jeho vlastním jménem !

Pravidla

Tato hra slouží jako seznamovací. Patří mezi mé oblíbené v této kategorii.

Děti si stoupnou do kroužku. Zvolí se jeden, který bude stát uprostřed kroužku. Ten se otáčí dokola a ruce má sevřené do tvaru pistole. Jakmile ukáže na někoho v kroužku, dotyčný si musí co nejrychleji dřepnout. Dva hráči vedle dřepícího na sebe namíří spojenýma rukama ve tvaru pistole a vystřelí na sebe tím způsobem, že řeknou co nejrychleji jméno druhého hráče. Ten, který jméno řekl dříve (samozřejmě správné jméno) tento duel zvítězil a pokračuje ve hře. Hráč, který duel prohrál vypadává ze hry, opustí kruh a stává se divákem.

Může také dojít k tomu, že hráč, na kterého ukáže pistolník uprostřed si nestihne rychle dřepnout a jeden z hráčů vedle něj řekne jméno dřív. Potom vypadávají oba dva. Zastřelený i ten, který si nestihl dřepnout. Třetí možnost je ta, že se kulky střetnou. A to tak, že hráči řeknou jméno druhého současně. V tomto případě se kulky střetly a nevypadává nikdo. Jakmile zbudou na konci poslední 2 hráči, mají spolu duel. To znamená, že si stoupnou zády k sobě a připraví si pistole z rukou. Vedoucí říká násobky dvou. Jakmile řekne násobek dvou, hráči udělají krok dopředu. Jakmile však řekne jiné číslo, než násobek dvou hráči se otočí a vystřelí na svého protivníka tak, že opět řeknou jeho jméno. Ten, který takto učiní dřív se pro toto kolo stává nejlepším pistolníkem.
 

Alternativní pravidla

: Pro menší počet hráčů a menší znalost jmen nemusí nikdo doprostřed - stojí se v kruhu , někdo vystřelí a poté střílí vždy prostřední člověk který si sedal. Vše ostatní zůstává stejné. Po čase je vhodné prohodit místa hráčů v kruhu.
: Take je moznost udelat hru nevypadavaci a to tak, ze ten kdo je zastrelen jde doprostred a pokud by byli zastreleni dva, daji si kamen nuzky papir.
: Napadlo mě, že místo násobků dvou by se mohly říkat jména dětí, která hru hrají - říkala by se různá jména, ale když by se řeklo jméno někoho, kdo hraje, tak by se hráči v duelu otočili a vystřelili na sebe...mohlo by to být dobré i pro menší děti, které neumí ještě násobilku a taky víc seznamovací. Vyzkouším to :-)
: Budem to hrát ve škole...měla jsem zjistit info. a vy jste my pomohly díky :-D :asmd: :ziv::ziv:
: ...možná by i šlo že by ten uprostřed říkal jméno toho na koho střílí... ;-)
: Taky to může být zajímavá hra :) Hlavně na postřeh hráčů.
: Hráli jsem to pod názvem PIf-Paf. Hráč, kteý stojí uprostřed vystřelí Pif a střelci musí říct Paf. Kdo cokoli splete vypadává. Nakonec zůstanou jen tři a finálový rozstřel. Stoupnou si k sobě zády, udělají pár kroků a čekají na signál (kdokoli jiný třeba tleskne, nebo řekne Pif) a oni se musí otčit a střelit co nejrychleji doprostřed. Rychlejší vyhrává.

Komentáře

: Super hra :3
: Parádní děkuju za vylapsovaky.
: Je to velmi dobrá hra
: Hezké hra na seznamování
Všechny komentáře...
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!