Vraťte se do tábora

Počet hráčů3moc
NeurčitelnáDélka přípravy
Náročnost přípravyBez přípravy
Věk hráčůstarší děti
dospívající a dospělí

Nemůžeš hodnotit
Tvůj prohlížeč má zakázané ukládání cookies. Abys mohl hodnotit hru, musíš si je povolit.
Pokud jsi cookies nezakazoval, zkus tuto hru znovu vyhledat, popř. znovu kliknout na odkaz, který tě na tuto stránku dovedl.
Hra dostala 20 hodnocení64
%

Autor:
Zdroj: tábor
Zapsáno:
Zhléhnuto: 3521 krát (1 denně)
Parametry: Na ven, Pohybová, Chodička / strategická, Na inteligenci / paměť
Potřeby: šátky
Najděte správnou cestu zpět do tábora...

Pravidla

Hráčům se v táboře zaváží oči a odvedou se dál od tábořiště. Jejich úkolem je se co nejrychleji zorientovat a dostat se do tábora za co nejkratší dobu...
 

Alternativní pravidla

: Tak to jste docela měkký:D, nás vysadí 15 km od tábora a bez mapy,buzoly a azimutu. Jediná jistota, je teplý svařáček po návratu:-)
: tuhle hru znám jako VÝSADEK..Vedoucí nás v noci,nebo aspoň za tmy naloží do auta se zavázanýma očima..pak nás tak půl hodiny rafinovaně vozí po okolí, aby nás zmátli..nakonec nás vysadí tak 4-8 km od tábora v neznámém terénu a dají nám mapu, buzolu a azimut a neřeknou nám kde jsme..My pak musíme trefit do tábora-po tmě..poslední rok vymysleli vychytávku-vysílačky-je to fakt sranda..

Komentáře

: My sme túto hru hrali na tábore. Urobili nám ju v noci. Našťastie sme dostali mapu kde bol vyznačený náš "hotel" a niektoré názvy ulíc. Vyzeralo to celkom ľahko. Mysleli sme si, že sa spýtame nejakej tetky na akej ulici sme a trafíme za pár minút, akurát na naše prekvapenie nás vysadili niekde medzi dvoma lúkami kde nik nebol :D bola to fakt švanda keď sme nadránom našli naše ubytovanie. A to sme boli druhí, chudák tí poslední, prišli pred obedom :D
Tvoje jméno
E-mailová adresa
Typ příspěvku Komentář
Alternativní pravidlo
:) :-) :-( :( %-) :-D :-? :-P :-p B-) 8-) ;-) ;) :grr: :schizo: :srdce: :cert: :idea: :mnam: :wow: :ziv: :cz: :cool: :haha: :iq: :vanoce: :papa: :hudba: :tabacek: :pivko: :alien: :nene: :pirat: :pozor: :megafon: :jojo: :amen: :pc: :slunicko: :hophop: :break: :jupi: :pis: :cosi: :hura: :10: :tralala: :motorovka: :bomba: :kladivko: :kulomet: :box: :rpg: :sniper: :neo: :asmd: :plamenomet: :jedi:
Za grafické smajlíky se automaticky překládají příslušné sekvence, pro urychlení psaní je můžeš psát přímo.
Hodné HTML tagy jsou povoleny, ty škodlivé nebudou mít efekt.
Nový řádek se za <br /> překládá automaticky.
Vyhledávání hervyhledat hry Přidat hrupřidat hru
 
Animato.cz
Hranostaj v mobilu!
Hranostaj.cz nyní jako mobilní aplikace! Get it on iTunes! Get it on Google Play × Neruš!